Ľubomír Hudačko Kultúra

Patria medzi najkrajšie piesne o ženách: Rebríček známych hitov ako stvorených k MDŽ

Páni, vážte si svoje polovičky. Majú sviatok a my by sme teraz mali šúchať nohami a spríjemniť im deň. Napríklad aspoň playlistom najkrajších piesní o ženách.

Ilustračný obrázok k článku Patria medzi najkrajšie piesne o ženách: Rebríček známych hitov ako stvorených k MDŽ
Zdroj: TASR

10. miesto Tomáš Bezdeda – Krásne krásna

Už je to pár rokov, čo sa na scéne začal etablovať Tomáš Bezdeda, vo svojom repertoári postupne ponúkol zaujímavé piesne. Titul jednej z najkrajších patrí tej s názvom Krásne krásna.

Zdroj: YouTube.com

9. miesto Desmod – Chýbanie

Stálica slovenskej hudobnej scény má naďalej čo fanúšikom povedať, najmä tým nežnejším. Zaspievajte jej Chýbanie od Desmodu a bude namäkko.

Zdroj: YouTube.com

8. miesto Good Charlotte – Last Night

Aj americká punk rocková kapela má čo-to v portfóliu, čo sa dá popočúvať a neurazí. My vyberáme vyznanie žene po poslednej noci.

Zdroj: YouTube.com

7. miesto Para – Linda

Ak máte radi Paru, teraz budete ešte viac. Ich chytľavé, ale za to citlivo príjemné vyznanie nielen Lindám patrí do tohto rebríčka taktiež.

Zdroj: YouTube.com

6. miesto Kryštof – Ty a já

Českú kapelu Kryštof nie je nutné predstavovať, poznajú ju státisíce poslucháčov. Zabodovala už viackrát, no my vyberáme hit Ty a já.

Zdroj: YouTube.com

5. miesto Coldplay – Fix you

Vyznania ženám idú veľmi dobre Chrisovi Martinovi a jeho kapele Coldplay. Stačí si vybrať z ponuky, napríklad hit Fix you zložil pre svoju niekdajšiu polovičku Gwyneth Paltrow.

Zdroj: YouTube.com

4. miesto Peter Cmorik – S tebou zostarnúť

Druhá slovenská SuperStar sa vo svojich piesňach neštíti povedať, čo cíti. Podarilo sa mu to vo veľkom v skvelom vyznaní Spolu zostarnúť.

Zdroj: YouTube.com

3. miesto The Kelly family – I can´t help myself

Kto by nepoznal niekdajšiu slávnu rodinnú kapelu? Pred časom ohlásila comeback a tak sa nanovo vrátila do povedomia a to aj s týmto hitom venovaným ženám.

Zdroj: YouTube.com

2. miesto Michal David – Lucie

Jednu z najkrajších piesní vo svojom repertoári Michal David na koncertoch príliš nehráva. Ak vôbec. Dôvod nie je známy, ale pieseň Lucie vás môže veľmi rýchlo chytiť a úplne pohltiť.

Zdroj: YouTube.com

1. miesto Bon Jovi – Always

Asi nie je veľa piesní od tohto pána muzikanta, ktoré by sa nám a vám nepáčili. Je to skrátka romantik na pohľadanie a aj víťazom tohto rebríčka.

Zdroj: YouTube.com

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM