Eva Sládková Rôzne

Polícia SR boduje! Jej vtipné rady bavia internet + FOTO

"Neviete mi poradiť nejaký film? Karanténa ma zabíja," pýta sa unudený tínedžer. "Vojna svetov alebo Armagedon," odpovedá Polícia SR.

Ilustračný obrázok k článku Polícia SR boduje! Jej vtipné rady bavia internet + FOTO
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Humor je v týchto náročných časoch mimoriadne dôležitý. Vie to aj Polícia Slovenskej republiky, ktorá okrem toho, že pomáha a chráni, aktuálne aj zabáva ľudí za počítačmi. Odpovede jej admina Davida Púchovského na otázky ľudí sú momentálne hitom internetu.

Básnička pre babičku

Na instragramovom účte sa ľudia pýtajú a David odpovedá. Na otázku: „Čo by ste povedali deťom, ktoré chodia po vonku s celou partiou bez rúšok?“ napríklad takto: „Nech si pripravia básničku pre starých rodičov, keď kvôli nim skončia v nemocnici.“

Tieto vtipné statusy si všimla čitateľka Nora, ktorá na ne upozornila na facebooku s komentárom: „Zomri má vážnu konkurenciu.“ Jej screenshoty instragramových odpovedí majú na facebooku mimoriadny úspech, zdieľa ich už viac ako tritisíc užívateľov.

Humor s poučnou pointou

Dôležité je, že aj keď sú všetky odpovede vtipné, vždy je v nich zakódované dôležité posolstvo. Admin takto vtipne nabáda ľudí, aby nikdy nezabudli na rúška, deti, aby sa v karanténe venovali niečomu užitočnému, ale hlavne, aby všetci, ktorí môžu, zostali doma.

Výber vtipných statusov nájdete v galérii.

Instagram Polície SR
15
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie