Webnoviny - Svet

Predkolo 7. ročníka bratislava-inline

WEBNOVINY.SK

Foto: www.bratislava-inline.sk BRATISLAVA 18. júna (WBN/PR) – Dnes, presne jeden týždeň pred začatím 7. ročníka bratislava-inline, sa bude konať výnimočná akcia vo výnimočnom priestore. Svoje trate pre korčuliarov na jeden večer otvorí auto-moto okruh Slovakia Ring v Orechovej Potôni. Korčuliari budú môcť jazdiť od 20.00 do 21.00 a testovať povrch trate bez akýchkoľvek rýchlostných obmedzení. Na jeden večer tak nahradia silné motory áut a motoriek, pre ktorých je areál určený.

Jediný a špičkový auto-moto okruh na Slovensku pozýva odskúšať jeho fantasticky terén: 12m široké trate – 4 okruhy – 4 prevýšenia Jazda pre korčuliarov na Slovakia Ringu sa uskutoční v piatok, 18.6.2010 od 20.00 do 21.00. Nie je potrebná žiadna registrácia. Jazda je pre všetkých ZDARMA. Slovakia Ring sa nachádza v obci Orechová Potôň, len 36 km od Bratislavy.

Organizátori: bratislava-inline – http://www.bratislava-inline.sk slovakia Ring – http://www.slovakiaring.sk

7. ročník letných korčuliarskych piatkov 7. ročník bratislava-inline sa bude konať počas celých letných prázdnin od 25. júna do 27. augusta 2010, každý piatok. Sú to organizované prejazdy po cestách v sprievode polície, inlineteamu a prvej pomoci. Cesty nie sú úplne uzavreté, doprava sa zastavuje priebežne. Stretávanie začína vždy o 20.00 v oddycho­vej zóne za Auparkom alebo za novostavou Slovenského národného divadla, štartuje sa o 21.00, končí približne o 22.45 návratom na miesto štartu. Striedať sa budú štyri trasy v dĺžke približne 12km. Jazdy sa konajú len v prípade dobrého počasia, oznámenie o konaní akcie sa robí vždy v piatok v čase obeda.

Slovakia Ring Slovakia Ring, špičkové výcvikové zariadenie pre motoristov, prináša jedinečnú šancu zdokonaliť svoje vodičské schopnosti, vyskúšať si rýchlu jazdu, precvičiť techniku alebo si len jednoducho vychutnať radosť zo slobody za volantom.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM