Prvý zápas play-off Slovan - Stuttgart I. polčas

Zľava: Hráč Slovanu Ivan Milan a hráč VfB Stuttgart Christian Träsch počas zápasu 4. predkola – play-off Európskej ligy UEFA 2010/2011 medzi ŠK Slovan Bratislava a VfB Stuttgart Foto: SITA/Jozef Jakubčo BRATISLAVA 19. augusta (WEBNOVINY) – Slovenský futbalový vicemajster ŠK Slovan Bratislava hrá po prvom polčase štvrtkového prvého stretnutia play-off (4. predkolo) Európskej ligy UEFA 2010/2011 s nemeckým klubom VfB Stuttgart nerozhodne 0:0. Najväčšiu šancu zverencov Jozefa Jankecha v prvom dejstve mal kapitán Martin Dobrotka, ktorý hlavou netrafil center Grendela z priameho kopu. Na druhej strane nebezpečne hlavičkoval Cacau. Zápas bol približne na 5 minút prerušený pre výtržnosti na tribúnach. Odvetné stretnutie je na programe o týždeň vo štvrtok 26. augusta v Nemecku.

Európska liga UEFA 2010/2011 – play-off (4. predkolo) – prvý zápas: ŠK Slovan Bratislava (SR) – VfB Stuttgart (Nem.) 0:0 – po I. polčase ŽK: 5. Bagayoko – 45. Degen, rozhodujú: Chapron – Boisdenghien, Perruaux (všetci Fr.)

Zostavy: Slovan: Putnocký – Jánošík, Dobrotka, Saláta, Had – Guédé – Bagayoko, Grendel, F. Kiss, Ivana – Sylvestr Stuttgart: Ulreich – Degen, Boulahrouz, Niedermeier, Molinaro – Träsch, Kuzmanovič, Gentner, Gebhart – Cacau, Pogrebňak