Webnoviny - Svet

PSS podporuje Art Film Fest 2010

WEBNOVINY.SK

Foto: banky.sk BRATISLAVA 2. júna (WBN/PR) – Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je jedným z exkluzívnych partnerov filmového festivalu ArT Film Fest 2010 v Trenči­anskych Tepliciach. Cieľom podpory tohto významného podujatia zo strany PSS, a. s., je zvýšiť dostupnosť kultúry pre mladých ľudí.

Vďaka PSS, a. s., majú mladí filmoví fanúšikovia možnosť získať zdarma študentský cinepas na celý Art Film Fest 2010. Študentský cinepas je 9-dňová permanentka určená pre žiakov a študentov základných, stredných a vysokých škôl vo veku do 26 rokov (rok narodenia 1984 a neskôr).

Prostredníctvom cinepasu tak Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ponúka mladým ľuďom atraktívnu možnosť úplne zadarmo sa zúčastniť na všetkých verejných festivalových projekciách i sprievodných podujatiach 18. ročníka tohto známeho filmového festivalu. So cinepasom od PSS, a. s., „vo vrecku“ si budú môcť vybrať z viac než 180 kvalitných filmov premietaných v 13. programových sekciách.

Rovnako intenzívne sú aj možnosti, ktoré Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., poskytuje pri hľadaní správnych odpovedí na všetky otázky, čo súvisia s bývaním. Táto najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku má vo svojej ponuke nielen špeciálne sporenie pre deti, ale aj širokú škálu možností, ako riešiť samostatné bývanie pre mladých ľudí. Podrobnejšie informácie nájdete na www.pss.sk, kde môžete požiadať aj o zasielanie newslettera. Prostredníctvom neho môžete získavať všetky novinky o stavebnom sporení v PSS, a. s., a byť tak vždy v obraze.

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., vznikla v roku 1992. Jej akcionármi sú významné európske bankové inštitúcie – Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, Nemecká spolková republika, Raiffeisen Bausparkassen Holding G.m.b.H., Wien, Rakúska republika, Erste Group Bank AG, Wien, Rakúska republika a Slovenská sporiteľňa, a. s., Bratislava, Slovenská republika. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je už 17 rokov jednotkou na trhu stavebného sporenia. Viac ako 2 milióny občanov Slovenska uzatvorili v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., vyše 3 milióny zmlúv o stavebnom sporení. Na financovanie bývania využili klienti Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., už viac ako 433 tisíc stavebných úverov a medziúverov, celkovo na financovanie bývania poskytla Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., takmer 6 miliárd eur. Zmluvu o stavebnom sporení môžete uzatvoriť na celom Slovensku – v každej z 370 kancelárií viac ako 1340 obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne, a. s.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM