han Šport Hokej

Radosť v rodine političky a hokejistu: Poslankyňa priviedla na svet dcérku! FOTO

Všetko išlo bokom, hokej aj politika! Poslankyňa NR SR (Za ľudí) Vladimíra Marcinková a slovenský reprezentant Tomáš Marcinko sa stali prvý raz rodičmi.

Ilustračný obrázok k článku Radosť v rodine političky a hokejistu: Poslankyňa priviedla na svet dcérku! FOTO
7
Galéria

Slovenský reprezentant pôsobiaci v českom Třinci prežíva radosť, akú ešte nikdy. Bodaj by aj nie, veď sa stal premiérovo oteckom.

Je to dievčatko

Hokejista a poslankyňa, ktorá sa do parlamentu dostala ako jedna z líderiek strany Za ľudí, neprezradili pohlavie dieťatka. To sa všetci dozvedeli až potom, čo 29-ročná blondínka „zavesila“ fotku s 32-ročným manželom na Instagram.

„Lina Marcinková,“ uviedla politička k záberu, na ktorom drží v objatí dcérku a má pri sebe aj hrdého hokejistu.

Pár je spolu už niekoľko rokov a vlani spečatili svoju lásku svadbou na zámku v Haliči.


Magazin24 už je na Facebooku

Chcete si oddýchnuť od informácií o koronavíruse? Staňte sa fanúšikom nášho Magazin24 na Facebooku a prečítajte si články o zdraví, kultúre, športu, umení alebo vás zaujmú zaujímavé recepty, rozhovory či zaujímavé reportáže zo Slovenska, ale aj zahraničia.

View this post on Instagram

Posledných pár týždňov, odkedy sa mi už tažko sedí, ťažko stojí, ťažko leží, som mala takú vysnenú predstavu o plávaní. Predstavovala som si, ako ma nadnáša voda a konečne ma nebolia kríže, ako bez problémov naťahujem ruky aj nohy, ako som po polroku v polohe “na bruchu”. Ale ja som z tých opatrných, ktorí sa korone neposmievajú, ale sa jej boja, tak som sa vyhýbala verejným kúpaliskám, jazerám, a ani za dovolenkou pri mori mi tento rok srdce nevolalo. A tak som hľadala a hľadala, kde by som svoju plaveckú túžbu ukojila. Počas dovolenky v Tatrách som obvolala niekoľko hotelov v netradičných časoch, či náhodou nenatrafím na nejaký hotelový bazén prázdny, nepodarilo sa. Až dnes. Hlásili dažde a búrky. Ideálna príležitosť ísť k vode pre tých, ktorí celý život bojkotujú predpovede počasia. Oplatilo sa. Hlásim víťazstvo! Pri bázene v Tomášove dnes nebolo nikoho a ja som sa cítila ako na Vianoce. Vytúžený pocit. Ako keď mi niekto naservíruje parené buchty s grankom. Taká radosť to bola! Pozdravujem všetky tehotné, kľudne využite priestor v komentároch na zdieľanie svojich tajných túžob, ktoré pochopia len ženy tretieho trimestra 🤰🏼😜. Som s Vami! P.S. Odkedy poznám tvorbu @maria.svarbova , každý bazén mi pripadá umelecky, tak reku, “Tomáš foť, toto je umenie 😂”.

A post shared by Vladimira Marcinkova (Ledecka) (@vladimira.marcinko) on

View this post on Instagram

Lina Marcinková ❤️ 22.9.2020

A post shared by Vladimira Marcinkova (Ledecka) (@vladimira.marcinko) on

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM