Tlačové správy

Rúška nad zlato! S týmito bude vaša rodina nielen chránená, ale aj štýlová

Nie soľ, ale rúška a dezinfekčné prostriedky majú v týchto dňoch cenu nad zlato. Pripraviť sa musíme na to, že sa stanú nevyhnutnou výbavou nášho šatníka aj na najbližšie mesiace.

Ilustračný obrázok k článku Rúška nad zlato! S týmito bude vaša rodina nielen chránená, ale aj štýlová
5
Galéria
Zdroj: pekneruska.sk

Blížiace sa veľkonočné sviatky budú tento rok bez osobnej návštevy širšej rodiny či starých rodičov. Čo tak ich symbolicky potešiť a byť s nimi netradične?

Šije celá rodina a rúšok stále nie je dosť. Aj takto to vyzerá v posledných týždňoch v mnohých domácnostiach. Kto vie a má na čom, vyrába ich nielen pre seba.

Iných prinútila situácia, ktorá zasiahla aj podnikateľov. Tí narýchlo zatvorili prevádzky bez istoty ďalšej existencie. Alebo pre záchranu svojej firmy a zamestnancov zmenili svoju činnosť. Takým príkladom je aj príbeh pekných rúšok, ktorý sa „ušil“ pôvodne z cestovnej kancelárie.

Doprajme si aj radosť

Rúška nám nechtiac „ukradli“ identitu a my často ani nevieme, kto sa pod ochranou tváre skrýva. Na nechcenú pokrývku si ťažšie zvykajú najmä deti, horšie to bude v teplom počasí, ktoré už dorazilo. Rúška budú najbližšie mesiace našou druhou kožou. Čo tak spestriť si „šatník“ dizajnovými kúskami zo 100 % bavlny najvyššej kvality s potlačou podľa výberu?

Skvelým tipom na darček, či len tak pre potešenie svojich blízkych, je možnosť vytvoriť si originálnu ochranu tváre s vlastným rodinným motívom.

Máte doma deti, ktoré rúška odmietajú? Skúste siahnuť po obrázku s ich obľúbeným rozprávkovým hrdinom. Malých drobcov i starých rodičov, ktorých nemôžete navštíviť, môžete potešiť už na blížiacu sa Veľkú noc. A to veľkonočnými motívmi z ponuky.

Buďme chránení, ale poznateľní

Nosenie ochrany tváre nie je, samozrejme, na krásu, ale pre bezpečnosť nás všetkých. A ako ísť vzorom a byť príkladom? Iste ste si všimli na tvárach politikov rúška so slovenským znakom.

Ak máte firmu alebo ste malý kolektív zamestnancov, vaše rúška s logom spoločnosti či s vlastným výberom textu alebo vtipnou hláškou, budú vašou chodiacou reklamou.

Rúška vám doručia v Bratislave a okolí do 24 hodín vrátane víkendu, do ostatných lokalít ich prinesie kuriér, ktorému môžete zaplatiť kartou. Navyše, pri objednávkach nad 50 eur je doručenie bezplatne.

A čo je najdôležitejšie, pekné rúška nie sú iba pekné, ale ich kúpou aj prispievate ďalej iným. Ich tvorcovia sa totiž rozhodli rúškami pomáhať nemocniciam či neziskovým organizáciám.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Rúška môžu byť aj pekné
5
Galéria
Zdroj: pekneruska.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie