Webnoviny - Svet

S Kuckom by radi podpísali zmluvu oba milánske veľkokluby

WEBNOVINY.SK

JANOV 16. augusta (WEBNOVINY) – Prezident talianskeho futbalového tímu FC Janov Enrico Preziosi potvrdil, že o služby slovenského reprezentanta Juraja Kucku prejavili záujem oba milánske veľkokluby – AC i Inter. Očakáva sa však, že 24-ročný defenzívny stredopoliar zostane v Janove ešte jednu sezónu. Rodák z Bojníc by mal podpísať zmluvu s Interom Miláno, s veľkou pravdepodobnosťou však zostane na hosťovaní u svojho terajšieho zamestnávateľa.

„Obom milánskym klubom AC i Interu sa páčili výkony Kucku v minulej sezóne a radi by sním podpísali zmluvu. Napriek tomu si myslím, že Juraj zostane ešte jednu sezónu u nás. Hlavný tréner Alberto Malesani ma poprosil, aby som ho ešte rok udržal v kádri,“ povedal Preziosi pre Sky Italia.

Kucka sa do povedomia verejnosti zapísal výbornými výkonmi na minuloročných majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike, kde pomohol Slovensku k postupu do osemfinále. V minulosti pôsobil v Podbrezovej, Ružomberku a Sparte Praha, odkiaľ v januári tohto roku prestúpil na Apeninský polostrov. S FC Janov má platný kontrakt do leta 2015.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM