Milan Hanzel Šport Ostatné športy

Saganov synček rastie ako z vody: Marlon má tri roky a už sa preháňa na lyžiach! VIDEO

Fenomenálny slovenský cyklista Peter Sagan môže byť spokojný. Jeho syn Marlon, ktorý v októbri oslávil tri roky, má nadanie na šport.

Ilustračný obrázok k článku Saganov synček rastie ako z vody: Marlon má tri roky a už sa preháňa na lyžiach! VIDEO
6
Galéria
Zdroj: Instagram.com/petosagan , Instagram.com/katarina_sagan

Katarína a Peter Saganovci síce ohlásili v lete 2018 rozchod, no o svojho potomka sa príkladne starajú. Nedávno sa jazdec stajne Bora – Hansgrohe pochválil na sociálnej sieti tým, ako to Marlonovi ide na bicykli.

Je to borec

Zdá sa, že Marlonovi je jedno, o aký šport sa jedná, ide mu to vo všetkom. Najnovšie totiž na Instagram zavesila Katka Saganová video z lyžovačky. „Marlonko sa v posledný deň lyžovačky rozlyžoval,“ uviedla bývalá účastníčka súťaže krásy pri záberoch trojročného Marlona.

Milujúca mama

Netreba pripomínať, že Peter je jeden z najlepších cyklistov sveta, preto má počas roka plno povinností. O Marlona sa teda stará Katarína na plný úväzok. Buď v jej rodnom kraji na Orave alebo v apartmáne v Monaku. No, a keď má jej „ex“ voľno a nabitý kalendár pretekov, tréningov a sústredení má nejaké „okno“, pridá sa aj on.

To, že je Saganová milujúcou matkou vystihuje aj popis k ďalšiemu jej príspevku na sociálnej sieti. „Krása sa ukrýva v tých obyčajných okamihoch,“ píše Katka, ktorá počas lyžovačky privítala rok 2021 s Marlonom v náručí. Vďaka tomu môžeme vidieť, ako Sagan junior pekne rastie.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie