Milan Hanzel Šport Ostatné športy

Shiffrinová neustále myslí na svojho otca: Najnovšie mu poslala do neba svoj sen

Lyžiarka Mikaela Shiffrinová je aj takmer dva mesiace od smrti milovaného otca zahalená do smútku. Každú chvíľu na neho myslí a teraz mu odkazuje toto.

Ilustračný obrázok k článku Shiffrinová neustále myslí na svojho otca: Najnovšie mu poslala do neba svoj sen
Zdroj: instagram

Fenomenálna americká kráľovná bielych svahov sa od začiatka februára ponorila do chmúrnych myšlienok. Nečakaná smrť jej otca Jeffa Shiffrina ju zobrala natoľko, že prerušila kariéru. Niet sa jej však, čo čudovať.

Je stále s ním

Práve v týchto náročných dňoch, ktoré prežíva celý svet, je pochopenie Mikealy a jej smútku, na mieste. Každý má strach nielen o seba, ale aj o svojich blízkych. Pri statusoch, ktoré Shiffrinová zdieľa na svojich sociálnych sieťach sa až tisnú slzy do očí. Pred pár hodinami sa mu znovu prihovorila.

„Mala som sen, v ktorom som vedela, čo sa deje. Bola som s tebou, ale nemohla som nič urobiť. Nemohla som to zastaviť, nikto z nás to nemohol zastaviť. Ale aj tak ma moje vedomie prepadlo a nastal krátky okamih, v ktorom som si myslela toto: Nie je to skutočné! Potom som sa však zobudila,“ napísala Mikaela na instagram a pridala aj fotografiu otca v prírode.

Vyrovnáva sa s jeho smrťou

Náhly odchod blízkeho človeka je najväčšou ranou, no postupne s tým dokážeme žiť. Mikaela je na tom rovnako. Najprv sa potápala v slzách, neskôr na neho spomínala a prihovárala sa k nemu, no a najnovšie má s otcom sny, ktoré sa javia ako skutočnosť. „Máme veľa snov, ale aspoň na jednu sekundu sa môžeme cítiť vďačne za tú chvíľu,“ dodala Shiffrinová, ktorá narážala na smutný, no zároveň krásny sen.

Shiffrinová mala sen
7
Galéria
Zdroj: instagram
View this post on Instagram

finding ways to hold you, still

A post shared by Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin) on

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie