han Zo zahraničia

V Prahe vyčíňal ŠIALENEC, pobodal dve ženy: Policajti boli nekompromisní a ZASTRELILI ho

Muž v Prahe pobodal v sobotu dve ženy. Policajti ho postrelili, útočník zraneniam podľahol. Útok sa stal približne o 19.00 h.

Ilustračný obrázok k článku V Prahe vyčíňal ŠIALENEC, pobodal dve ženy: Policajti boli nekompromisní a ZASTRELILI ho
Zdroj: Facebook.com/Policie České republiky

Policajti po páchateľovi pátrali, vypátrali ho a muselo prísť k použitiu donucovacích prostriedkov vrátane strelných zbraní; podozrivý muž na mieste svojim zraneniam podľahol.

Zranené ženy

Poranené ženy odviezli záchranári do nemocnice. Jednu z nich museli záchranári uviesť do umelého spánku pre veľmi vážny stav. Muža začali policajti po streľbe okamžite oživovať, potom si ho po príchode prevzali na resuscitáciu záchranári.

„Bohužiaľ, tie zranenia boli veľmi vážne a nakoniec im muž na mieste napriek všetkej snahe záchranárov podľahol,“ doplnila hovorkyňa záchrannej služby.

Obe ženy previezla záchranná služba do nemocníc. Jedna z nich je vo veľmi vážnom stave.

Ďalšie aktuálne témy

„Druhá žena na tom bola evidentne lepšie, utrpela iba ľahšie poranenie, bola po celý čas pri vedomí a bola transportovaná do Thomayerovej nemocnice,“ dodala hovorkyňa ČRo.

Polícia bude zisťovať všetky okolnosti prípadu, v sobotu už na to žiadne informácie podávať nebude. Polícia následne uviedla, že nikomu v okolí nehrozí žiadne nebezpečenstvo a že o zákroku informovala Generálnu inšpekciu bezpečnostných zborov.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM