han Zo Slovenska

SKONTROLUJTE si, či sa na vás usmialo šťastie: Kto vyhral v očkovacej lotérii? FOTO

Každý pracovný deň sa v štátnej očkovacej lotérii žrebuje 25 výhercov. Samozrejme, že musia byť zaočkovaní a musia sa zaregistrovať. Kto sa radoval v utorok (12.10.)?

Ilustračný obrázok k článku SKONTROLUJTE si, či sa na vás usmialo šťastie: Kto vyhral v očkovacej lotérii? FOTO
7
Galéria

Po prvý raz sa očkovacia lotéria od jej začiatku (15. august) vysielala namiesto nedele v sobotu. Stalo sa tak kvôli zmene vysielacieho programu RTVS. V nedeľu o 20.30 ju totiž nahradila nová šou: Pečie celé Slovensko.

Je to hit

Všetci zaočkovaní a zaregistrovaní tak upriamili pozornosť na sobotu večer, kedy na Jednotke prebiehal prvý priamy prenos relácie, ktorú moderovali aj tentoraz Vera Wisterová s Marcelom Forgáčom.

Každý pracovný deň sa žrebujú noví výhercovia „štátnej“ súťaže, ktorá patrí pod Ministerstvo financií SR a rozdelí sa v nej približne 21 miliónov eur.

Priamy prenos šou Byť zdravý je výhra je veľkým diváckym hitom. Túto reláciu sleduje takmer milión ľudí. Bodaj by aj nie, keď v očkovacej lotérii môžu vyhrať aj 100-tisíc eur. Cez týždeň sú sumy nižšie, ale aj takých 10-tisíc eur alebo tisícka, potešia.

Výhercovia z utorka

Včera, teda v utorok (12.10.) vyhrali 10-tisíc títo šťastlivci: Jozef z Revúcej, Sylvia z bratislavského Lamaču, Anna z Krížovej Vsi, Alena z Levíc a Denis so Zavaru.

Podrobnejšie si ich môžete pozrieť v GALÉRII.

Rovnako aj ďalších dvadsať šťastných vyžrebovaných, ktorým na účet „pípne“ rovných tisíc eur. O tom, kto patrí do tejto kategórie sa dozviete TU alebo rovnako v našej GALÉRII.

Po kliknutí na odkaz zvolíte a vyplníte možnosti vyhľadávania. Buď podľa mena, mesta, čísla žrebu alebo výhry. Skontrolovať si môžete nielen posledné žrebovania, ale aj údaje z tých predchádzajúcich.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM