han Politika

Sputnik k narodeninám? Matovič dostal DARČEK už včera: Tešte sa, ktorí sa tešiť chcete!

Niekdajší premiér a v súčasnosti minister financií má narodeniny. Dnes má Igor Matovič 48 rokov a podľa jeho statusu na sociálnej sieti sa zdá, že mal radosť už včera.

Ilustračný obrázok k článku Sputnik k narodeninám? Matovič dostal DARČEK už včera: Tešte sa, ktorí sa tešiť chcete!
12
Galéria

Rodený Trnavčan prišiel na svet 11. mája v roku 1973. O dva roky si expremiér a líder „obyčajných“ určite dopraje veľkú oslavu. Bude oslavovať päťdesiatku.

Novinky z príspevku

Matovič, ktorý rád všetko zverejňuje na sociálnu sieť, síce na svoje narodeniny statusom neupozornil, ľudia mu ale blahoželajú pod jeho najnovší príspevok. V pondelok večer informoval celé Slovensko o prevratnej novinke, a neskrýval radosť. „Po výborných výsledkoch testov v certifikovanom OMCL laboratóriu v Maďarsku a po 3-mesačných všemožných obštrukciách všemocných sa schyľuje v najbližších dňoch k začiatku očkovania Sputnikom V aj na Slovensku,“ napísal minister financií v statuse.

„S ruskou stranou som počas víkendu dohodol, že po pretestovaní vakcíny v registrovanom OMCL laboratóriu so začiatkom očkovania súhlasia. Tešte sa, ktorí sa tešiť chcete,“ ukončil Matovič príspevok na Facebooku.

A čo ministerstvo?

Ako uvádza portál pravda.sk, Ministerstvo zdravotníctva SR o tom nemá informácie. „Ministerstvo zdravotníctva v tejto chvíli oficiálnou informáciou nedisponuje a nebola rezortu doručená. Faktom však je, že očkovanie vakcínou Sputnik V na Slovensku po preverení príslušnými odbornými autoritami by bola dobrá správa,“ uviedla to hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová.

Niečo viac z tém, ktoré hýbu Slovenskom

SPUTNIK PRISTÁVA Po výborných výsledkoch testov v certifikovanom OMCL laboratóriu v Maďarsku a po 3-mesačných...

Posted by Igor Matovic on Monday, May 10, 2021
Matovič má narodeniny
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM