Svet o Slovensku

SVET O SLOVENSKU: Celebritná lesbická láska skončí manželstvom

Dve krásne ženy spojila práca, priateľstvo a napokon láska, ktorá čoskoro vyvrcholí svadbou. Slovenka Yaya a Mexičanka Montserrat sú v latinskej Amerike hviezdami.

Ilustračný obrázok k článku SVET O SLOVENSKU: Celebritná lesbická láska skončí manželstvom
Zdroj: Montserrat Oliver archív

Médiá v Južnej Amerike i USA sa predháňajú v informovaní o zásnubách medzi známou mexickou modelkou, herečkou a moderátorkou Montserrat Oliver (53) a slovenskou modelkou Yayou Košíkovou (32). I keď nejde o klasický pár muža a ženy, zrejme majú svoje úlohy rozdelené, keďže prsteň dostala len jedna z nich.

Šťastná novina

"Máme šťastnú novinu, o ktorú sa chceme s vami všetkými podeliť. Sme zasnúbené,“ napísala na sociálnu sieť Slovenka Yaya a okamžite si za toto oznámenie vyslúžila desiatky tisíc lajkov. Ako modelka má na Instagrame veľa followerov, ale jej čerstvá snúbenica Montserrat Oliver je ešte populárnejšia. Sledujú ju takmer dva milióny fanúšikov, najmä v jej rodnom Mexiku.

Americký portál asapnews.com informuje, že ženy tvoria pár už päť rokov. Pripája aj detaily z ich zasnúbenia: “Yaya dostala prsteň na ranči v americkom Texase, ktorý zdieľa spolu s Montserrat,” cituje aj slová mexickej celebrity, podľa ktorej je tento akt zároveň testom ich lásky.

“Teraz je to už oficiálne. Hoci si nemyslím, že človek potrebuje mať na toho druhého papier, je veľmi krásne dať niekomu zásnubný prsteň ako symbol lásky,” cituje asapnews.com slová Montserrat. Dodáva, že snúbenice sa stretli “nečakane” v roku 2015 v USA, kam obe vycestovali kvôli práci a postupne sa ich priateľský vzťah zmenil na lásku.

Odkaz od bývalej lásky

Šťastie krásneho slovensko-mexického páru nemohlo uniknúť ani bývalej Montserratinej partnerke Yolande Andrade. Obe ženy kedysi tvorili pár v súkromí a stále sú kolegyne v práci. Moderujú spolu populárnu mexickú televíznu šou “Montse & Joe”. Napriek tomu, že Montserrat už má novú slovenskú lásku, obe zostali priateľkami.

“Ona vie, že jej šťastie je aj mojím šťastím, a tak jej želám len to najlepšie v novej životnej etape,” cituje Yolandine slová francúzsky portál breakingnews.fr. Bývalá partnerka sa zúčastní aj na plánovanej svadbe mexicko-slovenského páru. Podľa očakávaní mexických médií to bude skutočne veľkolepá svadba plná celebrít, najmä z latinsko-amerického sveta.

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie