MI Svet o Slovensku

SVET O SLOVENSKU: Nuda tu rozhodne nie je! Kollár je terč posmeškov ako Danko

Pikantná erotická konverzácia medzi predsedom parlamentu Borisom Kollárom a transsexuálnou modelkou výborne zabáva aj české publikum. Liberálni Česi sa ho však zastávajú.

Ilustračný obrázok k článku SVET O SLOVENSKU: Nuda tu rozhodne nie je! Kollár je terč posmeškov ako Danko
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Predseda parlamentu a zároveň strany Sme rodina už priznal, že si s transsexuálkou Paris Nemcs skutočne niečo písal. Malo to však byť dávno pred jeho nástupom do funkcie predsedu NR SR.

Stále však nedal súhlas na zverejnenie uniknutej konverzácie plnej sexuálnych fantázií. Aj tak to však stačí, aby si mnohí ľudia v zahraničí ťukali na čelo.

Jeden lepší ako druhý

Najnovší škandál si všíma český portál idnes.cz.

Uvádza, že verejnosť sa „baví novými detailami zo súkromia predsedu parlamentu Borisa Kollára.“ Tentokrát je to skutočný bonbónik – „erotická komunikácia s mladou transženou.“

„Jedno Slováci svojim predsedom parlamentu vyčítať nemôžu – že by s nimi bola nuda. Po usvedčenom plagiátorovi, majstrovi breptov a generátorovi originálnych nápadov Andrejovi Dankovi sa do čela NR SR posadil Boris Kollár,“ píše idnes.cz.

Český portál lídra Sme rodina skutočne nešetrí: „Je to tiež pristihnutý akademický podvodník, biznismen s väzbami na slovenské podsvetie a milovník žien. Aj tí, ktorí o jeho politickom pôsobení veľa nevedia, ho poznajú vďaka jeho jedenástim deťom splodeným s desiatimi partnerkami.“

Bola to sranda

Portál podrobne popisuje celú kauzu a pripája aj najnovšie priznanie B. Kollára. Paris Nemc vraj v živote nevidel, ale písal si s ňou, pretože to považoval za „srandu a formu relaxu“.

Článok tiež pripomína, že šéf parlamentu sa navonok prezentuje ako konzervatívny politik, ktorý ostro kritizoval tradičné dúhové pochody LGBT komunity a ich účastníkov označoval za úchylov. Teraz tvrdí, že proti LGBT ľuďom vlastne nič nemá.

Boris Kollár našiel veľké pochopenie medzi tradične liberálnou českou spoločnosťou. Registrované partnerstvá osôb rovnakého pohlavia sú v Česku realitou už od roku 2006. Preto väčšina komentárov pod článkom na idnes.cz sa poburuje nad tým, prečo niekto vlastne na Kollára ukazuje prstom.

Jeden zo slovenských komentujúcich sa im snaží vysvetliť, že problém je práve v dvojtvárnosti predsedu Sme rodina. Verejne sa tvári ako konzervatívec a v súkromí zrejme nemá zábrany:

„Je fajn, keď si o tomto ochrancovi tradičnej rodiny môžeme prečítať, čo by údajne robil s transsexuálom zo zadu a čo navrhuje po ceste autom s hlavou pod volantom a voľnou rukou.“

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie