Webnoviny - Svet

Svetoznámy moderátor Larry King je v Bratislave

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 22. septembra (WEBNOVINY) – Odporúčame:

Poslednú talkšou Larryho Kinga sledovalo 2,24 milióna ľudí

Larry King po 25 rokoch skončil so svojou talkšou

Náhradník Larryho KingaLegendárneho amerického moderátora Larryho Kinga bude možné vo štvrtok stretnúť v uliciach Bratislavy.

Moderátor jednej z najznámejších televíznych talkšou Larry King Live príde na Slovensko na pozvanie spravodajskej televízie TA3.

Larry King sa na Slovensku zdrží do 23. septembra. Vo štvrtok si v rámci svojho programu nájde čas aj na obhliadku Bratislavy. V centre mesta ho tak budú môcť ľudia zahliadnuť v čase od 17:00 do 18:30, uviedol za organizátorov jeho pobytu Juraj Danielis.

Okrem obdivovania krás hlavného mesta si King tiež prevezme čestný doktorát zo Stredoeurópskej vysokej školy v Skalici a počas dňa ho v mene televízie TA3 vyspovedá známy český moderátor Jan Kraus. Na poludnie ho čaká tlačová konferencia a na záver dňa galavečer pri príležitosti 10. výročia začiatku vysielania TA3, ktorý budú môcť diváci sledovať naživo.

Legendárny Larry King vyspovedal každého amerického prezidenta

Larry King skončil minulý rok po 25 rokoch so svojou talkšou na CNN, v ktorej počas svojej kariéry vyspovedal každého amerického prezidenta od čias, keď stál na čele Bieleho domu Gerald Ford (1974 – 1977).

Larry King Live skončila po viac ako šesťtisíc epizódach a 50-tisíc rozhovoroch. Poslednú talkšou legendárneho amerického moderátora Larryho Kinga sledovalo 16. decembra 2010 2,24 milióna ľudí.

Agentúru SITA informoval Juraj Danielis zo spoločnosti PR Clinic.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM