Webnoviny - Svet

Televízie dnes prajú seriálom

WEBNOVINY.SK

5 dníi do polnoci dnes na JOJ PlusFoto: www.addic7ed.com BRATISLAVA 23. novembra (www.webnoviny.sk/tv-program) – Utorok patrí v televíziách najmä seriálom. Markíza večer prináša Ordináciu v ružovej záhrade, JOJka Panelák a po ňom Odsúdené. Jednotka dala po správach prednosť športu a o 20:15 odvysiela futbalovú Ligu majstrov – Chelsea FC proti MŠK Žilina.

Zábavu si môžete naladiť na televízii Doma, kde dnes hrajú prím americké seriály. O 21:50 prichádza Ally McBeal a hneď potom preberie mikrofón rozhlasový psychológ Frasier. Ak si neviete dať rady s nezaplatenými účtami, pozrite si Krotiteľov dlhov o 21:15 na ČT1.

JOJ Plus o 22:20 prinesie druhú časť americko-kanadského seriálového thrilleru 5 dní do polnoci. Profesorovi fyziky zostáva len päť dní, aby vyriešil vraždu. Vraždu samého seba. John T. Neumeyer práve oslavuje so svojou dcérou Jesse jej desiate narodeniny a súčasne spomína na smutné výročie smrti milovanej manželky Katherine. Aj preto s Jesse navštívia cintorín, aby dali na hrob kvety. A presne pri manželkinom hrobe John objaví záhadný kufrík, ktorý obsahuje dôkazy o jeho vlastnej neobjasnenej vražde. Spočiatku je presvedčený, že ide o nemiestny žart jeho skvelého, ale fanatického študenta Carla, ktorého náboženstvo je kvantová fyzika a mohol mu týmto spôsobom chcieť dokázať, že sa dajú posielať správy z budúcnosti. Čoskoro sa však ukáže, že by mohlo ísť o varovanie a zároveň aj o hrozivú a neodvratnú veštbu.

Kompletný televízny program nájdete na http://www.webnoviny.sk/tv-program . Tento program si môže každý návštevník nastaviť podľa seba, prípadne si vyselektovať len typy relácii, ktoré ho zaujímajú.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM