Jakub Forgács Krimi

Tragická nehoda motocykla medzi Sliačom a Kováčovou: Žiak autoškoly na mieste zomrel, FOTO

Žiak a inštruktor sa podľa slov polície po nehode nachádzali mimo motocykla a obaja utrpeli zranenia. Žiaľ, jedného z nich sa už zachrániť nepodarilo.

Ilustračný obrázok k článku Tragická nehoda motocykla medzi Sliačom a Kováčovou: Žiak autoškoly na mieste zomrel, FOTO
4
Galéria

Krajskí policajti informovali o tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste medzi Sliačom a Kováčovou. „Išlo o nehodu motocykla autoškoly, na ktorom sa nachádzal žiak s inštruktorom,“ uviedli muži zákona na svojej facebookovej stránke.

„Na konci tiahlej ľavotočivej zákruty, v smere zo Sliača na Kováčovú, z doposiaľ nezistených príčin prešli s motocyklom na pravú krajnicu, následne na trávnatú plochu, ktorou súvisle zišli až ku miestnemu potoku, ktorý prešli a narazili do vzdialenejšieho brehu, medzi drevnatý porast, od ktorého motocykel aj s posádkou odrazilo,“ pokračovali muži zákona.

„43-ročný žiak a 48-ročný inštruktor sa po nehode nachádzali mimo motocykla a obaja utrpeli zranenia. Inštruktor bol z miesta transportovaný do Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici, žiak žiaľ zraneniam na mieste podľahol,“ uviedli policajti, ktorí rodine zosnulého vyjadrili úprimnú sústrasť.

Ďalšie aktuálne správy

Zábery z miesta tragickej nehody nájdete v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Aktuality z Banskobystrického kraja

V OBRAZOCH: Pri tragickej nehode vyhasol život žiaka autoškoly
4
Galéria
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM