MAK Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa astrologičky Valiky: Jedno znamenie zažije hviezdny týždeň!

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 27.januára do 2.februára 2020?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa astrologičky Valiky: Jedno znamenie zažije hviezdny týždeň!
Zdroj: Dnes24.sk

Horoskop na týždeň na prelome mesiacov pre čitateľov Dnes24.sk pripravila astrologička Valika Polčicová.

Baran

Tento týždeň budete v zamestnaní trochu rozhodený z toho, že zo strany vašich zamestnávateľov budete cítiť nedostatočnú podporu vo vašich aktivitách. Mali by ste sa zamyslieť, či nejde len o nedostatočnú komunikáciu medzi vami. Tým sa stalo, že vám nerozumejú a tak nevedia, čo od nich očakávate.

V oblasti lásky a citov, ale aj v rodinnom spolužití máte v priebehu týchto dní Venušu, planétu lásky na vašej strane. Využite to k upevneniu vašich vzájomných vzťahov. Preto počas nadchádzajúceho víkendu bude fajn, ak si naplánujete nejaký zaujímavý spoločný program.

Býk

Od pondelka do stredy sa na pracovisku pripravte na to, že všade okolo vás bude plno stresu a nervozity. Až od štvrtku a najmä v piatok sa situácia upokojí a ustáli. No, čo vás bude tešiť je fakt, že za vaše snahy a dobré výsledky budete adekvátne finančne ohodnotený.

Vaše súkromie nebude počas týchto dní zaťažované ničím negatívnym, alebo neočakávaným, čo by vás malo dostať do nepohody. Naopak od štvrtku až do nedele si budete môcť v kruhu vašich najbližších užívať príjemné chvíle naplnené pohodou, láskou a silným pocitom spolupatričnosti.

Blíženci

Je pred vami tak úžasný pracovný týždeň, preto sa ho snažte využiť ako najlepšie budete vedieť. Máte možnosť postupu na kariérnom rebríčku, môžete očakávať výborne finančné ohodnotenie za vaše výkony a výsledky, môžete bez obáv investovať. Dokonca by ste sa mali pokúsiť aj o šťastie v nejakej lotérii.

V súkromí sa snažte v priebehu štvrtku zachovať pokoj, pretože hrozia medzi vami a vašimi partnermi nedorozumenia a hádky. Naopak, sobota bude dňom naplneným zábavou, radosťou a otvorenými prejavmi vzájomnej náklonnosti a lásky. Užite si to!

Rak

Od pondelka do stredy máte pred sebou na vašom pracovisku ozaj náročné dni.Snažte sa preto udržať si vnútornú rovnováhu a pokoj. Iba takom prípade máte šancu zvládnuť všetky vaše povinnosti, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali. Štvrtok a piatok už budú pokojnejšie.

V súkromnom živote, ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko fajn. Nejaký ten malý mráčik, ktorý sa ukáže vám nedokáže pokaziť celkový pocit pohody a spokojnosti. V priebehu víkendu si doprajte dostatok priestoru a času sami pre seba. Nikomu z vašej rodiny to nebude prekážať.

Lev

Počas prvej polovice pracovného týždňa sa na pracovisku dozviete správy, ktoré nie len vám, ale celému vašemu kolektívu prinesú priaznivé zmeny. Druhá polovica bude pokojná a pohodová. Všetko čo máte urobiť stihnete bez väčších komplikácií.

Váš osobný život sa bude v priebehu týchto dní niesť duchu príjemných pocitov a zážitkov v kruhu vašej rodiny alebo priateľov. Vy nezadaní, ktorí by ste sa chceli zamilovať, nezostávajte cez víkend doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Nebeská obloha je vám priaznivo naklonená v oblasti citov a lásky.

Panna

V priebehu tohoto pracovného týždňa sa budete cítiť ako ryba vo vode. Bude sa vám dariť výrazne si vylepšiť vašu pracovnú pozíciu, vaše investície vám prinesú očakávané zisky a aj za vaše dobré výkony vás vaši nadriadení náležite finančne ohodnotia. Dokonca máte šancu prísť k peniazom aj prostredníctvom nejakej lotérie

V partnerskom spolužití sa počas štvrtku držte radšej v úzadí. Hrozia nedorozumenia a hádky. Ale v sobotu by ste sa mali snažiť byť aktívny a ústretový smerom k vašim polovičkám. Hviezdy máte na vašej strane vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa lásky.

Váhy

Pondelok, utorok a streda budú pre vás v zamestnaní stresujúce a to vám bude brániť sústrediť sa na všetky vaše pracovné povinnosti. Našťastie štvrtok a piatok už budú pokojné, takže budete stíhať ukončiť všetky úlohy tak, ako od vás očakáva váš zamestnávateľ.

V osobnom živote nebudete musieť riešiť nič, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Dokonca si od štvrtku až do nedele môžete užiť poriadnu zábavu s rodinou alebo priateľmi. Venujte sa vašim osobným záujmom a koníčkom. Záleží len na vás, ktorá s týchto možností vám bude najviac vyhovovať.

Škorpión

Na pracovisku budete riešiť naozaj vážne úlohy, ktoré vás môžu dostať pod psychický tlak a stres. Na pokoji vám nepridá ani to, že zisťujete zo strany niektorých vašich spolupracovníkov, že sú voči vám neúprimní. Ale cez to všetko sa budete mať prečo tešiť, pretože z finančného hľadiska sa vám naozaj veľmi dobre darí.

V súkromí máte pred sebou relatívne pokojné dni. Preto sa snažte v priebehu piatka neriešiť medzi vami a vašimi rodinnými príslušníkmi žiadne vážne záležitosti, pretože by ste ako sebe, tak aj im pokazili celý víkend tichou domácnosťou s dusnou atmosférou.

Strelec

Aj v tomto týždni sa naplno prejaví podpora vládnucej planéty vášho znamenia (Jupiter – šťastie, peniaze ) a to v každej oblasti vášho života. V zamestnaní, či v podnikaní ste úspešný, darí sa vám uzatvárať výhodné obchodné dohody, z finančného hľadiska rátate zisky, kariérne sa posúvate smerom nahor.

Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote nebudete mať žiadny dôvod byť nespokojný. Medzi priateľmi sa tešíte z veľkej obľúbenosti, v rodinnom a partnerskom spolužití ste zahŕňaný prejavmi lásky. Máte pred sebou úžasné dni plné šťastia a radosti. Tak si ich užite čo najviac.

Kozorožec

Máte pred sebou týždeň, na ktorý len tak ľahko nezabudnete, pretože na čo si len spomeniete sa vám bude plniť presne podľa vašich predstáv. V práci sa vám darí, budujete si kariéru a aj finančne nieje dôvod, prečo by ste sa mali sťažovať. V týchto oblastiach môžete byť na výsosť spokojný.

V súkromí to bude o niečo horšie. V pondelok si s partnermi ako aj s rodinou rozumiete vo všetkom, v stredu naopak nedokážete sa dohodnúť ani na maličkostiach, čo bude končiť hádkou a cez nastávajúci víkend vás čaká opäť veľa príjemných spoločných zážitkov, smiechu a radosti.

Vodnár

Na pracovisku očakávajte komplikácie, ktoré vám nebudú dovoľovať venovať sa vašim povinnostiam tak, ako by ste chceli. Nakoniec sa vám ale podarí všetko zvládnuť tak, že budete spokojný aj vy a aj vaši nadriadení. Otázku vašich financií nebudete musieť riešiť. Tie sú v poriadku s miernym ziskom.

V osobnom živote, zvlášť v partnerskom spolužití, by ste mali byť od pondelka do stredy veľmi opatrný a obozretný. Je pravdepodobné, že budete čeliť nedorozumeniam, ktoré by mohli skončiť rozchodmi, alebo rozvodmi. Až druhá polovica tohoto týždňa prináša do vášho súkromia zlepšenie.

Ryby

Je pred vami veľmi príjemný a pokojný pracovný týždeň. Čo máte urobiť, to zvládate a ešte vám ostane čas aj na prípadné aktivity, ktorými si budete môcť zvýšiť vaše poznatky a skúsenosti. Bolo by pre vás neefektívne, ak by ste nevyužili možnosť naštudovať si niečo, čo budete môcť v budúcnosti zúročiť.

V partnerskom spolužití by ste sa mali vašim polovičkám venovať hlavne v utorok a v stredu. Máte priazeň vesmíru v oblasti lásky. Oplatí sa vám to, pretože počas víkendu sa vám to vráti. Budete partnerom hýčkaný a rozmaznávaný.

Rýchle správy

Najčítanejšie