Magazín Lifestyle

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa astrologičky Valiky: Ktorým znameniam sa bude najviac dariť?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 20. - 26. januára 2020?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa astrologičky Valiky: Ktorým znameniam sa bude najviac dariť?
Zdroj: pixabay.com

24. januára tu máme NOV v znamení Vodnára o 22.45 hod. „Ak máte túžby, želania a sny, požiadajte o pomoc Lunu,“ hovorí na úvod k astrológii najbližších dní Valika Polčicová.

Baran 21.3. – 20.4.

V priebehu tohoto týždňa budú vaši spolupracovníci trochu v pomykove zo spôsobu, ktorým sa budete snažiť riešiť všetky vaše pracovné povinnosti čo vám dajú aj otvorene najavo, ale nedajte sa tým zmiasť. Vašimi dobrými výsledkami ich presvedčíte, že spôsob, aký ste zvolili, je správny. V súkromí sa snažte počas víkendu naplánovať taký program, do ktorého sa budú môcť zapojiť všetci vaši rodinný príslušníci. Hviezdy vám totiž prajú vo všetkom čo sa týka rodiny.

Býk 21.4. – 20.5.

V pondelok a v utorok sa vám bude na pracovisku dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte. Takto využite najlepšie ako dokážete, pretože od stredy do piatku sa situácia otočí a nech sa budete snažiť ako najviac viete, nepôjde to. K tomu všetkému budete musieť riešiť aj nepríjemné zmeny v rámci vášho zamestnania. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití je počas týchto dní pokoj krem soboty. Je pravdepodobné, že sa nevyhnete menším výmenám názorov.

Blíženci 21.5. – 20.6.

V zamestnaní sa v tomto týždni pracovne potrápite, ale, našťastie, to nebude mať negatívny dopad na vaše financie. Naopak, budete v tejto oblasti spokojný. Peniaze budete môcť získať aj podaním nejakej lotérie. V súkromí nebeská obloha praje hlavne vám nezadaným, ktorí túžite po láske. Dokonca budete mať možnosť vybrať si z viacerých záujemcov o vás, preto sa snažte nepodliehať eufórii, ale rozumne si vyberte. Ide o vášho budúceho seriózneho partnera.

Rak 21.6. – 22.7.

Máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň, počas ktorého sa môžete bez obáv uchádzať o zvýšenie platu, alebo lepšie pracovné zaradenie. Nebeskú oblohu máte na vašej strane aj v prípade, že ste sa rozhodli začať podnikať alebo zmeniť zamestnanie. Rovnako aj vo vašom osobnom živote môžete v priebehu týchto dní očakávať len príjemné zážitky v kruhu vašej rodiny, alebo v súkromí iba z vašimi partnermi. Preto je len na vás, ako sa rozhodnete tráviť aj nadchádzajúci víkend.

Lev 23.7. – 22.8.

V tieto dni sa nebudete cítiť mentálne, ale ani fyzicky v pohode, ale cez to všetko to nebude mať negatívny dopad na vaše pracovné výkony a výsledky. Tie sa pozitívne odzrkadlia aj na vašej pracovnej pozícii, ktorú si mierne vylepšíte. V partnerskom spolužití si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k vašim polovičkám hneď v pondelok, pretože hrozia ostré výmeny názorov. Ak sa vám to podarí, zbytok týždňa prežijete v pokojnej atmosfére a vzájomnom porozumení.

Panna 23.8. – 22.9.

V tento pracovný týždeň si ozaj poriadne zamakáte, ale vám to nevadí. Skôr naopak, pretože ste radi, ak je okolo vás všetko v pohybe. No čo vás bude ešte viac motivovať je to, že za vašu vynaloženú námahu budete veľmi dobre finančne ohodnotený. Dokonca máte možnosť prilepšiť si v tejto oblasti aj prípadnou výhrou v lotérii. Vy nezadaní, túžiaci po láske a vzťahu, máte v priebehu týchto dní príležitosť spoznať niekoho, kto by sa mohol stať vašim životným partnerom. Preto si dobre vyberajte.

Váhy 23.9. – 23.10.

Ak máte na tento týždeň naplánované dôležité pracovné rokovania, alebo chcete uzavrieť obchodné dohody, snažte sa to stihnúť v priebehu pondelka a utorka, pretože od stredy až do piatku sa budete musieť prispôsobovať zmenám, ktoré nebudú pre vás dvakrát príjemné. V súkromí máte pred sebou pokojné dni. Iba v sobotu sa snažte kontrolovať vaše reakcie smerom k vašim partnerom, pretože ak by boli neprimerané, dosiahli by ste medzi vami len hádky.

Škorpión 24.10. – 22.11.

V zamestnaní budete čeliť hlavne zmenám, ktoré vám nepridajú na pokoji, ale máte v sebe dostatok odhodlania a energie sa presadiť, takže vám to pomôže všetko zvládnuť do takej mieri, že v závere týždňa sa to pozitívne odzrkadlí hlavne na vašej peňaženke. V osobnom živote vám bude nebeská obloha priať v oblasti citov a lásky hlavne v pondelok a celý víkend. Snažte sa preto v tieto dni prekvapiť vašich partnerov niečim romantickým.

Strelec 23.11. – 21.12.

Oproti minulému týždňu sa cítite vo vynikajúcej forme a to má veľmi pozitívny dopad na všetky vaše pracovné aktivity. Rovnako aj vy, čo zvažujete zmenu zamestnania, alebo začatie podnikania, môžete tento krok urobiť bez obáv, že by to malo na vás z dlhodobého hľadiska negatívnu odozvu. V partnerskom spolužití si dávajte pozor v priebehu štvrtku. Neriešte medzi vami a vašimi partnermi nič dôležité a zásadné, pretože by ste dosiahli iba to, že by ste sa nepríjemne pohádali.

Kozorožec 22.12. – 20.1.

Na pracovisku očakávajte zmeny, ktoré budú pre vás priaznivé v podobe nových ponúk, ale aj dostatkom práce, ktorej výsledky sa odzrkadlia na finančných ziskoch. Môžete začať s podnikaním alebo ak chcete, môžete zmeniť zamestnanie. V priebehu stredy a štvrtku budete musieť čeliť napätiu medzi vami a vašimi partnermi. Preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu. Neprilievajte olej do ohňa. Dosiahli by ste len to, že počas víkendu by ste mali tichú domácnosť.

Vodnár 21.1. – 18.2.

Vo vašom zamestnaní sa v priebehu týchto dní dá doslova krájať napätie, ktoré tam vládne. Nie je vám to vôbec príjemné, ale cez to všetko sa dokážete dostatočne sústrediť na všetky vaše pracovné povinnosti do tej miery, že sa vám darí upevňovať si vašu pozíciu. To napätie bude ovplyvňovať aj vaše súkromie zvlášť od stredy do piatku. Je veľké nebezpečenstvo v tom, že ak mu podľahnete, vaše reakcie smerom k vašim partnerom budú neadekvátne a môžu skončiť až trvalým narušením v podobe rozchodov, alebo rozvodov.

Ryby 19.2. – 20.3.

Tento týždeň bude u vás v zamestnaní pokojný a pohodový. Budete si tak môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení. Nehrozia vám žiadne nepríjemnosti, nemusíte sa obávať ani nepredvídaných problémov. Aj medziľudské vzťahy medzi vami a kolegami budú príjemné. To isté skoro do bodky bude platiť aj vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití. Máte tak po nejakom čase možnosť dopriať si niečo, čo sa týka len vás. Návšteva priateľov, alebo venovať sa vašim koníčkom.

ROČNÉ horoskopy pre všetky znamenia, ktoré vypracovala Valika, nájdete v našej sekcii Magazín TU.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie