Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Kto si užije veľa lásky a koho čaká hádka?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu v týždni od 21. do 27. marca?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP podľa Valiky: Kto si užije veľa lásky a koho čaká hádka?
Zdroj: www.pixabay.com / CC0 1.0

BARAN

Prvá polovička tohto pracovného týždňa bude vo vašom zamestnaní pokojná. V tej druhej máte super povznesenú a optimistickú náladu. Tomu nasvedčujú aj vaše veľmi dobré pracovné výkony, s ktorými sú spokojní aj vaši nadriadení. V osobnom živote bude utorok naplnený láskou. Naopak, v stredu sa nevyhnete menším hádkam. Víkend bude opäť krásny a romantický, pretože bude hlavne o sladkom udobrovaní sa.

BÝK

Je pred vami vynikajúci pracovný týždeň. Síce sa nič mimoriadne nedeje a ak, tak v dobrom. Vaši nadriadení sú s vami aj s vašimi dosahovanými výsledkami viac ako len spokojní. To vám otvára cestu kariérne sa posunúť smerom hore. V osobnom živote pozor na utorok. V tento deň vám doma hrozia ostré hádky. Všímate si dostatočne vašich partnerov? Vo štvrtok budete mať možnosť užiť si veľa lásky, ale bude dobré ak doma, pretože je pravdepodobné, že budete mať chuť na možné flirty, z ktorých by mohlo dôjsť k nevere.

BLÍŽENCI

Očakávajte náročný pracovný týždeň v každej oblasti. Nepôjde vám karta, a to bude mať negatívny dopad na vašu robotu, ale aj na kariéru. V neposlednom rade sa tieto negatíva odzrkadlia aj vo vašich financiách, preto buďte veľmi opatrní. To isté sa týka aj vás, čo pracujete v súkromnom sektore. V súkromí pozor na utorok. Je tu veľké riziko veľmi ostrých hádok s vašimi rodinnými príslušníkmi, preto si dávajte pozor na slová, ktoré vyslovíte, pretože sa nedajú zobrať späť. Zvyšok týždňa bude naopak, prekrásny.

Horoskop pokračuje na ďalšej strane!

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM