han Magazín

V očkovacej LOTÉRII sa dočkali výhier ďalší očkovaní! Komu sa pošťastilo? FOTO

Začal sa posledný októbrový týždeň a ako inak, žrebovaním! Týchto 25 šťastlivcov sa dočkalo v očkovacej lotérií finančnej odmeny. Kto to je za pondelok (25.10.)?

Ilustračný obrázok k článku V očkovacej LOTÉRII sa dočkali výhier ďalší očkovaní! Komu sa pošťastilo? FOTO
7
Galéria

Šou Byť zdravý je výhra vysiela RTVS v priamom prenose síce v sobotu večer o 20.30, no aj počas pracovného týždňa sa výhry ujdú niekoľkým vylosovaným.

Samozrejme, tie najväčšie výhry prinášala očkovacia lotéria v sobotu, ale aj iné dni sa žrebujú výhercovia. Ide o nižšie čiastky, ale čo ak sa vám pošťastilo vyhrať?

Kto vyhral?

Od polovice augusta na Slovensku prebieha očkovacia lotéria, ktorá patrí pod ministerstvo financií. Práve tento rezort vyčlenil na šou viac ako 21 miliónov eur.

Dnes, teda v pondelok (2.10.), vyhrali spomínaných 10-tisíc títo šťastlivci: Pán Milan z Trenčína-Zlatovce, paní Mária z Nových Zámkov, pán Vladimír z Bardejova, pán Pavol z Ľutiny a pani Terézie u Macova. Nájdete ich aj v GALÉRII.

Nižšiu sumu, čiže tisíc eur, si na účty pripíšu Slováci, ktorých zoznam nájdete takisto v GALÉRII.

Zoznam výhercov nájdete TU.

Po kliknutí na odkaz zvolíte a vyplníte možnosti vyhľadávania. Buď podľa mena, mesta, čísla žrebu alebo výhry. Skontrolovať si môžete nielen posledné žrebovania, ale aj údaje z tých predchádzajúcich.


Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24

Ďalšie aktuálne témy

Koho vyžrebovali v štátnej lotérií?
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM