Veronika Hunyadiová Komunálne voľby

Veľké PREKVAPENIE poslankyne Romany Tabák: Bude kandidovať na STAROSTKU?

V hlavnom meste sa schyľuje ku zaujímavým komunálnym voľbám! Podľa najnovších správ sa o starostovský post prvého bratislavského obvodu zaujíma poslankyňa parlamentu Romana Tabák.

Ilustračný obrázok k článku Veľké PREKVAPENIE poslankyne Romany Tabák: Bude kandidovať na STAROSTKU?
Zdroj: Facebook.com/Romana Tabak

Bývalá tenistka a poslankyňa za OĽANO Romana Tabák opäť raz všetkých šokovala. Uvažuje o kandidatúre v tohtoročných komunálnych voľbách. Informáciu na túto tému priniesol portál Startitup.

Známa poslankyňa a bývalá tenistka by sa podľa portálu mohla uchádzať o post starostky bratislavského Starého Mesta. Samotná Tabák uviedla, že svoju kandidatúru nevylučuje, ale zatiaľ ani oficiálne nepotvrdzuje. Všetko vraj oznámi v pravý čas. Išlo by o jej prvú kandidatúru v komunálnych voľbách.

Tabák a jej prešľapy

Poslankyňa je známa aj svojimi kauzami. Hádam najviac sa preslávila tým, keď zverejnila fotku, na ktorej sa v plavkách kúpe v tatranskom potoku. Porušila tým zákon a prípadom sa vtedy zaoberala aj Inšpekcia životného prostredia. Dostala za to pokutu 500 eur.

Len nedávno sa zase v parlamente „obchytkávala“ s poslancom Sujom, keď sa chcela dostať za rečníčky pult. Predseda NR SR Boris Kolár musel kvôli tomu prerušiť schôdzu.

Zaujala, alebo skôr zabávala, Slovákov aj nepodareným recitovaním modlitby Otčenáš v pléne NR SR, či zverejnením vysmiatej fotky z múzea holokaustu v Berlíne počas Dňa obetí holokaustu a rasového násilia. Ďalším jej omylom bolo, keď si išla uctiť úmrtie Milana Lasicu ku odpadkovému košu.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Prečítajte si tiež

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM