Veronika Hunyadiová Rôzne

Východniari majú šťastie v hre! Ďalší vyhral závratnú sumu v jackpote

Tipujúcim v Košickom kraji sa v lotériových hrách za posledný rok náramne darí. V priebehu niekoľkých mesiacov tam padol už druhý jackpot.

Ilustračný obrázok k článku Východniari majú šťastie v hre! Ďalší vyhral závratnú sumu v jackpote
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Na Slovensku pribudol v stredu (7. 4.) ďalší šťastný výherca jackpotu. Vďaka žrebu v doplnkovej hre Jocker vyhral stovky tisíc eur. Národná lotériová spoločnosť Tipos o tom informuje na svojom webe.

Šťastlivec podal stávku v Košickom kraji a uzatvoril ju ešte koncom februára. Za 18 eur si predplatil dvanásť žrebovaní, šťastie mu prinieslo posledné. Šťastie mu prinieslo šesťčíslie 9–7–7–1–7–4.

Hráč získal vďaka výhernému šesťčísliu fantastických 901 549,55 eur.

Jackpot vo výške takmer milión eur sa v doplnkovej hre Joker kumuloval od 11. októbra 2020. Šťastný výherca sa tak pridal k ďalšiemu milionárovi z Košického kraja, ktorý sa v októbri 2020 stal historicky prvým slovenským víťazom lotérie Eurojackpot s výhrou takmer 59 miliónov eur.

Náhodné čísla

V histórii doplnkovej hry Jocker ide len o druhý jackpot, ktorý prekročil hranicu pol milióna eur. Predchádzajúci rekordný jackpot v hodnote 574 622,05 eura padol 9. februára 2020.

Hra Joker je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Ide o stávku na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v tejto hre je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky. Doplnková hra na jedno žrebovanie stojí len 0,50 eur.

Ilustračné foto

Súvisiace články

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM