Krimi

Vydierali ho, tak platil: Muž prišiel pre túžbu po žene o viac ako 30-tisíc eur!

Vyhrážky a vydieranie. Muž sadol na lep podvodníkovi, ktorý ho pripravil o poriadny balík peňazí.

Ilustračný obrázok k článku Vydierali ho, tak platil: Muž prišiel pre túžbu po žene o viac ako 30-tisíc eur!
Zdroj: Policajný zbor SR

„33-ročný muž z Močenka skončil za mrežami po tom, čo ho krajský policajný vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu vydierania, pričom poškodeného obral až o ž 34 500 eur (pre tých čo neveria vlastným očiam slovom: tridsaťštyri tisíc päťsto eur, a to ešte nie je všetko),“ informuje nitrianska polícia na sociálnej sieti.

Ako opisujú muži zákona, poškodený sa cez internetový portál zoznámil s istou ženou a písal si s ňou.

„Dohadovali si osobné stretnutie a poskytnutie sexuálnych služieb. Keď sa však muž dozvedel, že za sexuálne služby si žena pýta 150 eur cúvol. Žena sa vyhovárala, že odmietla kvôli nemu iného zákazníka a dala mu kontakt na svojho „šéfa“, u ktorého sa dá vybaviť za službu nižšia cena. Avšak zle pochodil. Pýtali od neho ďalších 200 eur za „ochranku“ ženy poskytujúcej tieto služby a za to, že vec nenahlásili polícii,“ dodáva polícia, podľa ktorej poškodený muž uložil na poskytnutý účet 350 eur.

Následne sa roztočila ruleta a poškodeného v nepravidelných intervaloch kontaktoval „šéf“, ktorý sa mal mužovi vyhrážať rôznymi formami násilia a oznámením veci polícii.

„Poškodený v obave o svoje zdravie a život platil. Peniaze si požičal a spolu zaplatil spomínaných 34 500 eur,“ informuje Polícia SR – Nitriansky kraj.

Kriminalisti neváhali a u podozrivého muža vykonali domovú prehliadku. Zadržaného muža obvinili a putoval za mreže.

„Na objasňovaní okolností prípadu spolupracujeme aj s bratislavskými krajskými kriminalistami. Škoda spôsobená touto osobou sa tak pravdepodobne navýši na viac ako 200 tisíc eur,“ dodáva nitrianska polícia.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM