Ilustračný obrázok k článku Zábavné nafukovačky na LETO: 5 tipov, s ktorými si vo vode užijete
Zdroj: pixbay.com

Zábavné nafukovačky na LETO: 5 tipov, s ktorými si vo vode užijete

Na veľkosti záleží! Platí to v prípade nafukovačiek. Čím väčšia, tým lepšia. Ak vás omrzeli plameniaky, máme už kurióznejšie tvary.

VOCH Magazín Lifestyle
VOCH Magazín Lifestyle

Zábavné nafukovačky na LETO: 5 tipov, s ktorými si vo vode užijete

Na veľkosti záleží! Platí to v prípade nafukovačiek. Čím väčšia, tým lepšia. Ak vás omrzeli plameniaky, máme už kurióznejšie tvary.

Ilustračný obrázok k článku Zábavné nafukovačky na LETO: 5 tipov, s ktorými si vo vode užijete
Zdroj: pixbay.com

Bazény a moria ovládli pominulé roky rôzne nafukovačky. Klasická nezaujímavú nafukovačku už dávny vyšla z módy. Buďte in a ovládnite hladinu vody na kúsku, ktorý doladíte k vašej osobnosti.

Nafukovacie zvieratá majú dĺžku približne 3 metre a šírku 3 metre. Sú príliš veľké, aby sa zmestili do väčšiny bazénov – a preto je najlepšie ich nechať pre vašu ďalšiu dovolenku alebo výlet na pláž. Na trhu sú však aj fakt kuriózne tvary, napr. rakva.

Ružový plameniak

Ak sa cítite stále dieťaťom, siahnite po detských motívoch. Zvieratká sú povolené aj pre chlapov. Ako sa vraví, na veľkosti nezáleží, ale čím väčšia nafukovačka, tak tým väčšia zábava. Obrovské rozmery a originálne prevedenie tvaru nafukovačky zaručia, že budete centrom pozornosti na každej párty pri vode. Pomôže sa vám uvoľniť, zabávať a odviazať. K absolútnym hitom letnej sezóny patrí už niekoľko rokov aj ružový plameniak.

Labuť

Labute si skôr asi spájate s kolotočmi, ale svoje uplatnenie našli aj vo vode. Nič zvláštne, predsa ich často kŕmite a pozorujete na vodných plochách. Ak chcete nafukovačku, ktorá nie je príliš extravagantná a ladí i s vašou zemepisnou šírkou, skúste nevinnú labuť. Nič ňou nepokazíte a môžete pokojne leňošiť. Vďaka neutrálnej farbe sa hodí pre obe pohlavia.

Dúhové farby

Nechajte sa uniesť do detských čias a vysadnite na svojho roztomilého jednorožca. Bájny tvor podobný antilope alebo koňovi s kopytami párnokopytníka, ktorý má na čele jeden roh, môže byť aj nafukovačkou. Takéto jednorožce majú zvyčajne zabudované držiaky na poháre a chladič, takže sa môžete cítiť ako doma aj na vode. Dúhovými farbami môžete vyjadriť aj svoju podporu rozmanitosti v komunite, či už rasovú, rodovú alebo vekovú.

Nebojíte sa cestovať?

Extravagantná alebo morbídna?

Počuli ste už o tom, že kanadský dizajnér Andrew Greenbaum sa rozhodol v jednoleto trend posunúť ešte o niečo vyššie a na svojom instagrame zverejnil nový dizajnový kúsok – ružovú rakvu? Áno, rakvu! A dokonca si aj ľudia kúpili. Máte dosť odvahy na extravagantný až morbídny kúsok na vode? Kto sa nebojí a nemyslí, že by mu to prinieslo nešťastie, môže nám poslať FOTO.

Nafukovačky na zjedenie

A na záver niečo pre gurmánov. Nafukovačky na zjedenie, ktoré sa nejedia. Ak milujete taliansku pizzu, môžete na nej aj ležať. Alebo sladký donut i praclík. Pre majiteľov pekárne je to celkom dobrá reklama. Kto vie, možno u nás osvedčí predaj praclíkov priamo z nafukovačky v tvare praclíka?

Pozrite si našu fotogalériu a inšpirujte sa.

ilustračné foto

Nafukovačky do vody spríjemnia pobyt pri vode: Zažijete s nimi množstvo zábavy
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín