Zážitku kaderníčky Moniky asi ani neuveríte: Zákazníčka si prišla ostrihať dredy a TOTO v nich našla!

Práca kaderníčky rozhodne nie je len rutinou. Svoje o tom vie aj Monika Gondeková, ktorá nám prezradila svoj najkurióznejší zážitok. Zákazníčka si k nej raz prišla ostrihať dredy a niečo v nich našla :)

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Zážitku kaderníčky Moniky asi ani neuveríte: Zákazníčka si prišla ostrihať dredy a TOTO v nich našla!
Zdroj: Dnes24.sk

Monika Gondeková je vyštudovaná kaderníčka s viac ako 20-ročnou praxou. Vo svojom odbore pôsobila aj v dvoch iných krajinách a to dlhodobo v Írsku a v Anglicku. Zaujímalo nás, aké netradičné a kuriózne situácie už počas svojej praxe zažila. V dnešných časoch má podľa nej skoro každá zákazníčka nejakú tú netradičnú požiadavku, pretože doba sa mení.

„Dnešné ženy sú oveľa sebavedomejšie a odvážnejšíe, ako boli napríklad naše maminky. Jedna z takých mojich najkurióznejších príhod a zároveň aj nová skúsenosť bola, keď za mnou pred mnohými rokmi prišla zákazníčka a dnes už dobrá priateľka s prosbou, že chce ostrihať svoje už dosť odrastené dredy. Na tom by nič zvláštne nebolo, keby si zákazníčka po odstrihnuti jedného z dredov nenašla vo vnútri malý kľúč od schránky, ktorý nevedela nájsť pár dobrých mesiacov. Tým, že je to moja kamarátka, bavíme sa na tom dodnes. A ešte stále neprišla na to, ako sa jej tam mohol pripliesť,“ uviedla Monika so smiechom.

Zároveň nám priznala aj chorobu z povolania. Pri prechádzke totiž automaticky hodnotí okoloidúce ženy. „Samozrejme, že hodnotím. Je to, ako sa vraví, choroba z povolania. Vždy každej žene pozriem najprv na hlavu a až potom do očí. Ale to asi robí každý, kto pracuje v službách s ľuďmi,“ vysvetlila Monika.

foto: archív mg

Zdroj: Dnes24.sk