Webnoviny - Svet

Žilinčania do Londýna v pondelok ráno z Piešťan

WEBNOVINY.SK

Tréner MŠK Žilina Pavel Hapal (vľavo), hráč Róbert Jež (vpravo)Foto: SITA/Ján GrajciaríkŽILINA 19. novembra (WEBNOVINY) – Futbalisti úradujúceho slovenského ligového šampióna MŠK Žilina odcestujú na utorňajší duel 5. kola v základnej F-skupine Ligy majstrov 2010/2011 proti anglickému FC Chelsea v pondelok predpoludním o 10.00 h z Piešťan.

Ako agentúru SITA informoval PR manažér päťnásobného majstra SR Roman Grešo, zverenci trénera Pavla Hapala by mali pristáť na londýnskom letisku Stansted o 11.10 h miestneho času (na Slovensku je o hodinu viac, pozn.).

„Z letiska sa presunieme priamo do hotela a potom už bude nasledovať klasický predzápasový program. O 17.00 h londýnskeho času sa na štadióne Stamford Bridge uskutoční tlačová konferencia s trénerom Hapalom a kapitánom mužstva Róbertom Ježom,“ povedal pre SITA Roman Grešo. O hodinu neskôr, teda 18.00 h miestneho času, si „žlto-zelení“ vyskúšajú hlavnú hraciu plochu domovského stánku „The Blues“ počas hodinového oficiálneho tréningu, ktorý bude celý čas otvorený pre zástupcov médií.

Utorňajší duel predposledného 5. kola v F-skupine medzi FC Chelsea a MŠK Žilina má úvodný výkop naplánovaný na 20.45 h SEČ (19.45 h miestneho času). Domáci Londýnčania v doterajšom priebehu európskeho pohára číslo jeden ani raz nezaváhali, s dvanástimi bodmi sú na čele tabuľky a už im určite neujde postup do jarného osemfinále tejto súťaže. Naopak, MŠK je bez jediného bodu na poslednom 4. mieste už bez šance na pokračovanie vo vyraďovacej fáze LM. Prvý vzájomný duel sa na štadióne pod Dubňom v Žiline skončil jednoznačným triumfom mužstva trénera Carla Ancelottiho 4:1.

Oznam pre fanúšikov MŠK Žilina cestujúcich do Londýna Vedenie úradujúceho slovenského futbalového šampióna MŠK Žilina zverejnilo na svojej internetovej stránke pokyny pre fanúšikov, ktorí pôjdu podporiť zverencov trénera Pavla Hapala v budúcotýždňovom dueli Ligy majstrov 2010/2011 na ihrisku FC Chelsea. Predstavitelia „žlto-zelených“ tak urobili na základe odporúčaní zástupcov „The Blues“.

  • Sektor hostí sa na Stamford Bridge nachádza na Južnej tribúne, sektory Shed End Upper Stand a Shed End Lower Stand.
  • Priaznivci MŠK Žilina si musia byť vedomí toho, že ak sa pokúsia dostať do iných sektorov na štadióne Stamford Bridge, ktoré sú vyhradené pre priaznivcov FC Chelsea, môžu byť bez náhrady škody vyvedení zo štadióna.
  • Na štadión Stamford Bridge je zakázané nosiť vlajky na žrdiach, fľaše, hudobné nástroje, bubny a podobne.
  • Všetci priaznivci MŠK Žilina budú podrobení bezpečnostnej prehliadke pred vstupom do turniketov na štadióne Stamford Bridge. Osoby pod vplyvom alkoholu nebudú vpustené na štadión aj napriek tomu, že sú držiteľmi vstupeniek.
  • Priaznivci, ktorí prídu na štadión vo večerných hodinách, by mali využiť vchod na Fulham Road oproti Butchers Hook House. Turnikety sa otvoria o 18.15 h.
  • Štadión Stamford Bridge je nefajčiarsky štadión.
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM