Krimi

ZVRÁTENOSŤ najhrubšieho zrna: Muž sa pri bytovke sexuálne uspokojoval na fenke

Obyvatelia bytovky nemohli uveriť tomu, čo vidia. Zalarmovali preto políciu a muž s poburujúcimi sexuálnymi chúťkami už má na krku obvinenie.

Ilustračný obrázok k článku ZVRÁTENOSŤ najhrubšieho zrna: Muž sa pri bytovke sexuálne uspokojoval na fenke
Zdroj: Policajný zbor SR

Verejné pohoršenie vyvolal v pondelok (16. 5.) v Hlohovci 66-ročný muž, ktorý sa v blízkosti jedného z bytových domov sexuálne uspokojoval na fene nemeckého ovčiaka. Na jeho správanie upozornili obyvatelia bytovky, ktorí natočené video poskytli ako dôkaz. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

„Policajti po príchode na miesto polonahého muža upozornili, na čo s konaním ihneď prestal. Muža po čine obmedzili na osobnej slobode a fenku zobrali na vyšetrenie k veterinárovi, ktorý po prehliadke týranie psa nepotvrdil,“ uviedla Antalová.

Prípad prevzal poverený policajt, ktorý dôchodcu obvinil z prečinu výtržníctva. „Za vyvolanie verejného pohoršenia mu môže v zmysle zákona hroziť trest odňatia slobody až na tri roky. Muž je stíhaný na slobode. Polícia sa prípadom naďalej intenzívne zaoberá a vo veci vykonáva potrebné procesné úkony,“ doplnila Antalová.

Polícia na sociálnej sieti zverejnila aj rozrastrované video, ktoré konanie muža zachytáva.

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Zostaňte v obraze! Ďalšie správy z domova i zo sveta

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM