Milan Hanzel Šport Ostatné športy

Americká lyžiarka sa predviedla: Shiffrinová ukázala to, na čo sme ČAKALI! FOTO

Prekonáva náročné obdobie. Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová sa po smrti otca Jeffa stále spamätáva, no už sa na jej tvári objavil aj úsmev.

Ilustračný obrázok k článku Americká lyžiarka sa predviedla: Shiffrinová ukázala to, na čo sme ČAKALI! FOTO
Zdroj: instagram

Hviezdu bielych svahov zastihol na začiatku februára krutý osud. Jej milovaný otec Jeff Shiffrin spadol zo strechy rodinného domu a neskôr v nemocnici skonal.

Veľký žiaľ

Mikaela sa ponorila do obrovského smútku a prerušila skvele rozbehnutú sezónu, keď dominovala vo Svetovom pohári. Po pohrebe otca sa utiahla do úzadia a s verejnosťou komunikovala len prostredníctvom sociálnych sietí. Väčšinou išlo o spomienky na otca, či jeho fotky, ktorým si ho pripomínala.

Prihovára sa mu do neba

Neskôr dala Shiffrinová na sociálne siete aj vyjadrenia ako sa k otcovi prihovára a v peknom na neho spomína. V marci sa rozhodla, že sa vráti do kolotoča pretekov Svetového pohára, no aktuálna situácia ohľadom koronavírusu bola proti, keďže aj lyžovanie predčasne zrušilo všetky preteky v sezóne.

Nový príspevok

Američanka, ktorá v piatok oslávila 25. narodeniny, sa pred pár hodinami prihovorila všetkým fanúšikom novou fotografiou. Je na nej s mamou Eileen ako spolu držia fotku otca a manžela v jednej osobe. „Ďakujem za nebo, mesiac a hviezdy v tomto vesmíre pre moju mamu. Je to najsilnejšia osoba akú poznám. Všetko môže byť prasknuté, či zlomené, ale stále hľadá spôsob ako to dať dokopy alebo zlepiť. V každom zozname vecí, za ktoré som vďačná, ju nájdete na začiatku,“ napísala Mikaela.

Shiffrinová s prvým úsmevom
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie