Milan Hanzel Hokej

Koronavírus: Keď sedia doma majstri sveta, tak MÔŽETE aj vy?! FOTO

Sú príkladom! Oddnes na celom území Slovenska platia prísne opatrenia ohľadom koronavírusu. Odporúča sa, byť doma. No, a títo hokejisti to dodržiavajú!

Ilustračný obrázok k článku Koronavírus: Keď sedia doma majstri sveta, tak MÔŽETE aj vy?! FOTO
Zdroj: Facebook

Presne tak, maloobchodný predaj a predaj služieb v prevádzkach je od pondelka od 6.00 h na 14 dní zakázaný. Účinnosť nadobudli sprísnené opatrenia prijaté vládou, ktoré majú zabrániť šíreniu nového koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

Odporúčané nariadenia

Väčšina obyvateľov Slovenska pristupuje j pandémii zodpovedne, ale nájdu sa aj takí, ktorí si zo smrteľného vírusu nič nerobia. No, a práve tí sú hrozbou pre všetkých poriadnych ľudí. Aj preto sa na sociálnych sieťach rozbehla kampaň, či skôr milá výzva.

Som doma

Tento slogan je hlavným motívom kampane pre ľudí, aby počas týchto dní jednoducho nevychádzali z domu a tým pádom predišli nakazeniu sa koronavírusom. Príkladne k tomu pristúpili niektorí bývalí hokejisti, ktorí sa preslávili v NHL a dokonca majú na konte hneď niekoľko Stanley Cupov.

Podpora hviezd

„Majstri sveta a víťazi Stanley Cupu nebehajú po vonku, ale sedia doma na gauči, prípadne šijú rúška. Buď ako majstri a zostaň doma,“ oboznamuje facebookovský status Zostaň doma a priložili aj fotky.

Takže, kto podporil zaujímavú kampaň? Obrancovia Ľubomír Višňovský a Richard Lintner, útočníci: Michal Handzuš, Marcel a Marián Hossovci, Marián Gáborík, Richard Zedník.

Hokejisti sú doma
7
Galéria
Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie