han Od vás

BEZOČIVOSŤ kamionistov: Pred Bratislavou si robia, čo chcú a doplatila na to sanitka!

Dopravná situácia v hlavnom meste Slovenska nie je pred prázdninami ideálna. Kvôli viacerým obmedzeniam sa tvoria zápchy a potom stúpa nervozita šoférov. Čo stvárajú tí v kamiónoch?

Ilustračný obrázok k článku BEZOČIVOSŤ kamionistov: Pred Bratislavou si robia, čo chcú a doplatila na to sanitka!
7
Galéria

Bratislava je od tohto pondelka poriadne upchatá, za čo môže aj obmedzenie na diaľnici D2 v smere medzi Lamačom a tunelom Sitina. Písali sme o tom a situáciu sledujeme.

Práve spomínaný odstavený jeden jazdný pruh je dôvodom kolón, ktoré sa tvoria už na diaľnici pred Bratislavou. Niektorí šoféri si cestu chcú časovo skrátiť, preto využívajú trasy cez Stupavu alebo Devínsku Novú Ves.

Robia tak aj kamionisti, ktorí však majú na rováši aj niečo iné.

Postreh čitateľa

Do redakcie nám poslal fotku náš čitateľ, ktorý ku nej priložil aj rozhorčený text: „To, že je na danom úseku zápcha a robia sa kolóny, je pochopiteľné. Ale to, že si šoféri kamiónov robia z jedného pruhu, čo chcú je na pováženie. Hocijako sa púšťajú a potom z toho vznikajú komplikácie.“

Najhoršie však bolo, keď sa cez zástupy vozidiel a kamiónov chcela „pretlačiť“ sanitka so zapnutými majákmi. Výsledok? Kvôli „púšťaniu“ kamiónov zostali stáť aj záchranári!

FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM