han Zo Slovenska

Stranou SaS otriasla tragédia! Sulíkovci smútia za mladým právnikom

V pondelok popoludní sa pred Bratislavou stala vážna dopravná nehoda, pri ktorej zahynul mladý muž. Nakoniec sa ukázalo, že ide o člena strany SaS.

Ilustračný obrázok k článku Stranou SaS otriasla tragédia! Sulíkovci smútia za mladým právnikom
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj , Facebook.com/Sloboda a Solidarita

Aj my sme vás informovali o tom, že sa na diaľnici D2 medzi Stupavou a Bratislavou zrazil kamión s osobným autom. Diaľnica bol kvôli tomu dlhšie neprejazdná.

Nehodu hasičom nahlásili krátko pred 17.00 h. Auto narazilo do kamióna zozadu. Informoval o tom Hasičský a záchranný zbor (HaZZ).

„Hasiči sa momentálne snažia vyslobodiť zakliesneného vodiča z vozidla, ktoré sa nachádza pod návesom kamióna,“ uviedol HaZZ v pondelok a k nehode bol vyslaný aj vrtuľník leteckej záchrannej zdravotnej služby.

Smrť v aute

Za volantom havarovaného auta mal podľa portálu Topky.sk sedieť mladý SaS-kár. Dôvodom havárie mal byť mikrospánok. „Dnes nás zasiahla tragická správa. Vo veku 28 rokov nás opustil člen strany a priateľ Peter Rakovský,“ uvádza na Facebooku vládna strana.

„Peter bol talentovaný právnik a pedagóg, bol aktívny a chcel zmeniť Slovensko k lepšiemu. Touto cestou chceme vyjadriť jeho najbližším, rodine, kolegom a priateľom našu úprimnú sústrasť,“ dodáva SaS.

FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Čo sa deje na Slovensku?

Čo sa deje na Slovensku?

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM