Slovenská hokejová liga pokračovala zápasmi 12. kola. Na čele sa stále drží Bratislava Capitals.

Ilustračný obrázok k článku Capitals porazili Žilinu a sú na čele: Topoľčany sa prehrou, Martin porazil Trnavu
Zdroj: Rastislav Búgel

HK Skalica – HK Levice 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Góly: 11. Andrisík (Vešutkin), 28. Vešutkin (Mikéska) – 16. Mihálik (Piačka, Tábi), 21. Vorobjev (Mrázik, Tužinský), 24. Mrázik (Mihálik, König), 49. Mihálik (Novák, Vorobjev), 59. Tábi (Mihálik).

Rozhodovali: Píšťanský – Crman, Maškulka, vylúčení: 3:4, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 567 divákov

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 6:3 (3:2, 2:1, 1:0)

Góly: 3. Štrauch (Polomský), 6. Findura (Havrila), 19. Vartovník, 34. Ondov (Halász), 37. Findura (Ondov, Havrila), 59. Krajňák (Vartovník, Köver) – 10. Kováčik (Kluka), 15. Hrudík (Uhnák), 35. Podstavek (Gergeľ).

Rozhodovali: Lesay – Janiga, Vall, vylúčení: 2:6, navyše: Laššo 10 minút za provokovanie súpera, Tomčák (obaja Topoľčany) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 428 divákov

HK'95 Považská Bystrica – MHK TSS GROUP Dubnica 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Góly: 3. Dmitriev (Cíger), 17. Németh (Augustín, Švantner), 33. Rufati (Ligas) – 6. Bagin (Lakosil), 35. Klimenta (Nemček, Chatrnúch).

Rozhodovali: Výleta – Znak, Ďurina, vylúčení: 6:8, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 385 divákov

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK VITAR Martin – HK Gladiators Trnava 6:2 (4:0, 0:0, 2:2)

Góly: 1. Paulíny (Rudzan, Šimon), 5. Urbánek (Šimon), 6. Brezniak (Murček), 10. Murček (Ligas), 46. Brezniak (Šimon), 47. Brezniak (Poliaček) – 49. Klučiar (Mrava), 59. Hudec (Marguš, Ševčík).

Rozhodovali: Tornay – Pribula, Riš, vylúčení: 9:9, navyše: Zeliska 10 minút za vrazenie na mantinel – Ševčík 5+DKZ za krosček, presilovky: 4:0, oslabenia: 0:0, 1003 divákov

Bratislava Capitals – MsHK DOXXbet Žilina 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)

Góly: 10. Smolka (R. Varga, T. Varga), 43. Vašaš (Holovič, Slovák), 57. Vašaš (Danišovský, Slovák) – 12. Chlepčok (Leško), 16. Markovič (Housa).

Rozhodovali: Valko – Kollár, Rehák, vylúčení: 3:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1