han Kultúra

Chmelára vytočili Geissenovci v parlamente: Našej krajine už nedávam žiadnu ŠANCU!

Na Slovensku spravil nečakaný rozruch príchod celebritného párika z Nemecka, Roberta a Carmen Geissenovcov. Zazneli však aj negatívne ohlasy.

Ilustračný obrázok k článku Chmelára vytočili Geissenovci v parlamente: Našej krajine už nedávam žiadnu ŠANCU!
Zdroj: REPROFOTO/www.newsandmedia.sk

Televízne hviezdy známej reality šou pozval na Slovensko minister hospodárstva Richard Sulík. Stalo sa tak ešte koncom minulého roka na výstave Expo v Dubaji.

AKÝ program rodinka mala, sa dočítate v tomto článku.

Líder SaS manželov dokonca zobral aj do Národnej rady SR, čo priam šokovalo niektorých politikov. Patrí k nim aj Eduard Chmelár, politológ a bývalý kandidát na prezidenta SR.

Reakcia Chmelára

„Prepáčte, ale po tom, čo som dnes videl, po tom, čo na stretnutie s nejakými výstrednými zbohatlíkmi z reality show prišlo viac ľudí ako na dnešnú odborársku demonštráciu za vaše/naše sociálne práva. Po tom, čo podpredseda vlády Slovenskej republiky doviedol Geissenovcov priamo do parlamentu, nedávam tejto krajine už žiadnu šancu. Žiadnu. My musíme padnúť a začať od nuly,“ napísal Chmelár na Facebooku.

„Pustiť takéhoto primitíva v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach pred rečnícky pult najvyššieho zákonodarného zboru Slovenskej republiky v sprievode vicepremiéra a ministra hospodárstva Richarda Sulíka, je hanba na sto rokov. To už Nora Mojsejová by sa dôstojnejšie obliekla…“ dodal.

Sedlák z Petržalky

Bývalý kandidát na prezidenta zašiel ešte ďalej a dokonca sa obul aj do Richarda Sulíka. „Čo čakať od Sulíka, ktorý prišiel na stretnutie s veľvyslancami ako predseda parlamentu v krátkych nohaviciach, v kvetovanej košeli a vyložil si na stôl peňaženku ako sedlák z Petržalky,“ napísal ešte Chmelár a podal si aj jeho kolegyňu: „Druhá osoba, ktorá im robila garde, bola poslankyňa Cigániková – tá pani Cigániková, ktorá falošne vykrikuje opozícii, kto z nej sa vozí na dovolenku v privátnom lietadle, no sama akosi zabúda dodať, že jej šéf sa vozil na súkromnom tryskáči aj na večeru do Salzburgu.“

Chmelár má odkaz aj pre ľudí, ktorí si návštevu nemeckého páriku nenechali ujsť. „Vy všetci, ktorí ste sa dnes nahrnuli na Geissenovcov, podporujete tieto zástupné hry, toto odvracanie pozornosti od súčasných problémov Slovenska. Ak si takýchto ľudí volíte, ak tomuto tlieskate, táto krajina je prekliata a nezaslúži si byť štátom. Hanbím sa za všetkých, ktorí to dopustili,“ uzavrel.

Ďalšie aktuálne témy

TÁTO KRAJINA S TÝMITO HODNOTAMI NEMÁ ŠANCU POZVIECHAŤ SA Prepáčte, ale po tom, čo som dnes videl, po tom, čo na...

Posted by Eduard Chmelár on Saturday, May 7, 2022
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM