han Futbal

MAČETA na štadión? HRÔZA, čo všetko zhabali policajti futbalovým chuligánom, FOTO

Je až neuveriteľné, čo nosia pri sebe niektorí ľudia, keď idú na futbalový zápas. Išlo o finále Slovenského pohára medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava.

Ilustračný obrázok k článku MAČETA na štadión? HRÔZA, čo všetko zhabali policajti futbalovým chuligánom, FOTO
7
Galéria
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Polícia v nedeľu (8. mája) dohliada v hlavnom meste na pokojný priebeh finálového zápasu Slovenského pohára, ktoré sa uskutoční na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. O tom, ako to na mieste prebieha, informuje polícia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave na Facebooku.

Práca polície

„V rámci neho monitorovali presun účastníkov športového podujatia, ktorí sa aj zo zahraničia presúvali na uvedený futbalový zápas. Tí boli hliadkami Policajného zboru zastavení a podrobení kontrole, pri ktorej sme u nich zaistili zakázané predmety,“ informuje polícia.

Pri prehliadkach napokon zaistili viaceré nebezpečné predmety, čím zamedzili fanúšikom priniesť do hľadiska napríklad mačety, nožík, slzné plyny, svetlice či pálku.

Bol pokoj

V Bratislave je zatiaľ v súvislosti s finálovým futbalovým duelom Slovnaft Cupu pokojná situácia. Polícia do začiatku zápasu nezaznamenala prípady hromadného narušenia verejného poriadku. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

„Na policajné oddelenia v Bratislavskom kraji nebola doposiaľ v súvislosti s prebiehajúcimi bezpečnostnými opatreniami predvedená žiadna osoba,“ priblížil s tým, že polícia bezpečnostnú situáciu na štadióne, ako aj v jeho blízkosti, neustále vyhodnocuje.

„Na narušenie verejného poriadku, prípadné obmedzenia v cestnej premávke zo strany fanúšikov, budeme adekvátne reagovať,“ zdôraznil hovorca.

Finálový pohárový zápas medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava sa na bratislavskom Tehelnom poli začal v nedeľu o 17.30 h.

AJ S TAKÝMITO PREDMETMI SA PRESÚVAJÚ ÚČASTNÍCI DNEŠNÉHO ŠPORTOVÉHO PODUJATIA DO BRATISLAVY ✅V súvislosti s finálovým...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Sunday, May 8, 2022

Ďalšie aktuálne témy

Polícia si posvietila na chuligánov z Trnava a Slovana
7
Galéria
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM