han Šport Tenis

Cibulková je už takmer päť mesiacov maminou: Z Jakubka je takýto FEŠÁK! FOTO

Bývalá špičková tenistka Dominika Cibulková si už nejaký ten týždeň užíva novú rolu v živote. Z profesionálnej kariéry prehupla do tej rodičovskej.

Ilustračný obrázok k článku Cibulková je už takmer päť mesiacov maminou: Z Jakubka je takýto FEŠÁK! FOTO
14
Galéria

Tehotenstvo rodáčky z Piešťan prežívalo hádam celé Slovensko. Aj keď ošiaľ po pôrode trochu utíchol, rodinka je stále „na očiach“.

Malý rastie ako z vody

Bývalá štvrtá hráčka sveta priviedla na svet vytúžené bábätko 14. júna vo Viedni. Nepotrebujeme byť veľkými matematikmi pri výpočte, keď uvedieme, že v sobotu oslávi malý Jakubko piaty mesiac. Dominika a jej manžel Michal Navara sú neustále vysmiati, rovnako je na tom aj ich potomok.

„Ukážte mi lepšie zabávača ako je jeho otec,“ píše na Instagrame Cibulková, ktorý pridala ku príspevku, kde sú všetci traja vo výťahu spolu.

Štýl musí byť

Dominika je známa tým, že si potrpí na luxus a štýlové oblečenie, či doplnky. Inak na tom nie je ani jej roztomilá ratolesť. Jakuba vždy „ohákne“ a „vystajluje“, ale to najhlavnejšie je, že synček má takmer stále na tváričke úsmev. „Reklama na šťastie,“ netají sa Domča ako úspešnú hráčku prezývajú pri jednej z fotografií Jakubka.

„Toto sme my,“ napísala Cibulková aj pri ďalšom statuse na sociálnej sieti. Pozornosti na fotke neušlo to, že na zadnom kryte mobilu má seba s manželom.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM