han Šport Hokej

Nešťastie nechodí po horách, ale po hokejistoch! Slovenský hokejista Marko Daňo si vo včerajšom zápase medzi jeho Trenčínom a Popradom poranil ruku.

Ilustračný obrázok k článku Daňo má smolu ako hrom! Nedávno podpísal zmluvu v NHL, teraz sa nepríjemne zranil
Zdroj: Facebook.com/HK Dukla Trenčín

Najprv sa uvádzalo, že sa jedná o zlomeninu, no nemusí tomu byť tak.

Čo sa stalo?

Dvadsaťpäťročný útočník domácich odišiel z ľadu v prvej tretine. Agent Peter Neveriš informoval, že štvrtkové vyšetrenie určí rozsah zranenia a dĺžku absencie. „Bol to smoliarsky moment. Pri našej presilovke sa mu v súboji zvrtlo zápästie. Škoda, podobných situácií je v zápase milión,“ povedal pre denník Šport tréner Dukly Ján Pardavý. Jeho zverenci síce vyhrali prvú tretinu 1:0, ale na konci stretnutia sa tešil Poprad z triumfu 6:3.

Daňo sa minulý týždeň dohodol s klubom NHL Winnipeg Jets na ročnej dvojcestnej zmluve v hodnote 700-tisíc dolárov. Sezónu začal v Trenčíne, v drese ktorého nazbieral tri body za dva góly a asistenciu.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.