Monika Gécziová Hokej

Fanúšikovia si prídu na svoje: Hokejová legenda Arne Kroták sa s kariérou rozlúči vo veľkom štýle

Arne Kroták sa dočkal. Na Zimnom štadióne v Poprade sa slávnostne rozlúči so svojou aktívnou hokejovou kariérou. A vy môžete byť pri tom...

Ilustračný obrázok k článku Fanúšikovia si prídu na svoje: Hokejová legenda Arne Kroták sa s kariérou rozlúči vo veľkom štýle
Zdroj: TASR

Celú kariéru sprevádzalo hokejového rekordmana Arneho Krotáka číslo 13. Symbolicky sa preto rozlúčka s jeho aktívnymi rokmi na ľade uskutoční 13. septembra, a to na Zimnom štadióne v Poprade, kde prežil najväčšiu časť svoje plodnej kariéry.

V slávnostnom zápase, ktorý sa začne o 16:00 hodine sa predstaví množstvo známych mien, ktoré dlhé roky bavili slovenských hokejových divákov. Samotný duel bude trvať dvadsať minút, po ňom budú nasledovať individuálne súťaže jednotlivých aktérov. Informuje o tom portál HK Poprad.

Marcel Forgáč, koncerty i autogramiáda

Samotnému zápasu bude predchádzať bohatý sprievodný program, ktorý odštartuje o 14:00 hodine v exteriéri štadióna. Moderovať ho bude Marcel Forgáč.

„Návštevníci sa môžu tešiť na množstvo lákadiel, autogramiádu a stánky rôzneho zamerania či pódium, na ktorom sa uskutočnia koncerty hudobných kapiel,“ uvádza sa na webovom sídle klubu s tým, že pre každého bude pripravený aj pamätný darček a automatické zaradenie do zlosovania o hodnotné ceny v tombole.

To však nie je všetko. Definitívnu bodku za svojou hráčskou kariérou dá Arne v ten istý deň v zápase prvého kola Tipsport ligy ročníka 2019/20, ktorý sa začne o 18:00 hodine. „V 13. minúte vykorčuľuje na súťažný hokejový ľad poslednýkrát,“ dodáva HK Poprad.

Účasť v zápase prisľúbili:

Miroslav Škovira, Slavomír Pavličko, Radoslav Suchý, Miroslav Šimonovič, Jiří Bicek, Ladislav Nagy, Lukáš Bambúch, Jozef Stümpel, Jaroslav Kasík, Jaroslav Kmiť, Richard Rapáč, Peter Junas, Martin Frank, Jaroslav Jabrocký, Juraj Kledrowetz, Peter Klouda, Ľubomír Vaic, Stanislav Kožuch, Martin Klempa, Michal Segľa, Martin Segľa, Pavol Segľa, Igor Rataj, Ivan Saloň, Juraj Faith, Peter Gápa, Peter Hrehorčák a Roman Gavalier.

foto: ilustračné

Zdroj: HK Poprad

Rýchle správy

Najčítanejšie