Aktualizované MI Politika

Fico vybuchol a vyzval politických svätuškárov: Dokedy budete tolerovať Kollárove PRASAČINY?!

Aféra údajnej pikantnej komunikácie medzi Borisom Kollárom a transsexuálnou modelkou vyprovokovala lídra Smeru. Vyzýva predsedu parlamentu, aby odstúpil a nerobil hanbu.

Ilustračný obrázok k článku Fico vybuchol a vyzval politických svätuškárov: Dokedy budete tolerovať Kollárove PRASAČINY?!
Zdroj: TASR/Dano Veselský

Robert Fico vyčíta médiám, že len opatrne informujú o novom škandále predsedu NR SR. Portál Plus7dní získal prepis konverzácie, kde si údajne Boris Kollár vymieňa sexuálne návrhy s transsexuálom s menom Paris Nemc. Predseda Sme rodina sa vyhráža žalobou, ak médiá zverejnia akúkoľvek jeho súkromnú debatu.

Hlboké zlyhanie

Robert Fico si všimol kauzu, ktorú vytiahol týždenník Plus7dní a pripomenul, že on už dávno upozorňoval koalíciu na množstvo hriechov Borisa Kollára. Teraz k nim vraj pribudol ďalší, ktorý šéf Smeru ani nechcel brať do úst. Zrejme, aby sa vyhol pikantným detailom:

„Je to hlboké, ľudské a morálne zlyhanie predsedu parlamentu,“ uviedol R. Fico na tlačovke.

Tvrdí, že nie je dobré prípad pitvať a „mesiac sa váľať v súkromnej špine Borisa Kollára, čím vystavujeme Slovensko medzinárodnej hanbe.“ Preto si myslí, že predseda NR SR by mal konať sám a dobrovoľne sa vzdať postu predsedu NR SR, aby viac „nerobil hanbu.“

„A robím výzvu aj na svätých – kde je pani Remišová, kde je pani Záborská a kde je celé krídlo kresťanov v OĽaNO? Toto je tá križiacka výprava do Jeruzalema? Proti Smeru je možné použiť čokoľvek a budeme tolerovať aj tieto prasačiny?“

Utajená konverzácia

Portál Plus7dní zverejnil informáciu o konverzácii plnej sexuálnych návrhov a fantázií, ktorá sa mala odohrať medzi Borisom Kollárom a transsexuálom Paris Nemc. Je to fyzicky muž, ktorý sa však cíti ako žena a vďaka rôznym úpravám tak aj vyzerá.

„Nikdy som sa s ňou nestretol. Mne neprekáža ani transgender, ani homosexuál, ani transsexuál. Nemám proti nikomu nič, som len proti registrovaným partnerstvám. Poznám sa s ľuďmi, ktorých som aspoň raz v živote videl, a viem, že sú reálni,“ uviedol B. Kollár pre Plus7dní.

Podľa portálu sa však vyhol priamej odpovedi, či si s Paris niekedy písal. „Nedávam žiadne zvolenie na zverejnenie akejkoľvek mojej súkromnej komunikácie. Ak to urobíte, podám trestné oznámenie za porušenie listového tajomstva,“ dodal predseda Sme rodina.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM