han Krimi

HRÔZA na Štedrý deň v Bratislave: V ranných hodinách ZAVRAŽDILI družku mafiána

Hlavné mesto sa prebudilo nielen do sviatočného, ale aj smutného rána. Na jednej z bratislavských ulíc sa totiž strieľalo a v dome, kde sa odohrala tragédia, našli policajti dve mŕtve telá.

Ilustračný obrázok k článku HRÔZA na Štedrý deň v Bratislave: V ranných hodinách ZAVRAŽDILI družku mafiána
Zdroj: Dnes24.sk

O brutálnom čine, pri ktorom zomreli dvaja ľudia, informoval portál zoznam.sk.

Čo sa stalo?

„Do jednej z luxusných haciend vrazilo pred 3 hodinou nad ránom auto, ktoré prerazilo bránu a do domu vošiel muž so zbraňou,“ uvádza spomínaný portál. Potom malo prísť k scénam ako z akčných filmov.

„Muž mal začal strieľať. Jeho obeťou sa stala majiteľka domu 44-ročná D.J a 46-ročný A.N. Policajti ich našli mŕtvych o 4:19 h. Medzi telami bola na zemi nájdená pohodená krátka guľová zbraň,“ píše portál zoznam.sk.

Išlo o mafiána?

Podľa informácii webovej stránky zoznam.sk, patril dom známemu mafiánovi Martinovi Mikulcovi, ktorý sa v lete v roku 2020 obesil. „Martin Mikulec bol vysoko postaveným členom zločineckého gangu takáčovcov,“ informujú aj zregiony.sk a dodávajú, že obeťou je jeho bývalá družka Darina. „Andrej, muž, ktorý mal strieľať, sa na mieste zastrelil,“ doplnil portál.

Správu budeme aktualizovať


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM