TOS Lifestyle

Jasmina Alagič si dala kávu z automatu: HOROROVÝ zážitok, TOTO jej chrumkalo pod zubami!

Tak na tento priam až hororový zážitok Jasmina Alagič Vrbovská tak skoro nezabudne, aj keď by určite chcela.

Ilustračný obrázok k článku Jasmina Alagič si dala kávu z automatu: HOROROVÝ zážitok, TOTO jej chrumkalo pod zubami!
Zdroj: Instagram.com/jasmina_alagic

O nepríjemnú skúsenosť sa v týchto dňoch podelila prostredníctvom videa na svojom Instagrame známa slovenská influencerka a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská.

Toto nečakala

Vybrala sa so synčekom do zoologickej záhrady. Jasmina sa rozhodla dať si kávu z automatu. „Viete, tie veľké stroje, čo sú aj v nemocniciach a kade-tade, v zoo. Tak takú som si dala, hej? Kapučínko, krásne spenené. Zmačkla som cukor navyše, vybrala kávičku, vypila peničku,“ začala popisovať situáciu Alagič.

A teraz to príde. „Niečo mi chrústa pod zúbkami, asi cukor navyše. Nie, nie… Nie, nie… Fuj, ľudia. Plná káva mravcov,“ šokovala influencerka.

Všetko von

„Sanelko, tvoja mama bude Ant-Man,“ prihovorila sa počas natáčania videa k synovi. „Fuj, stanem sa Avengerkou. Alebo bulimičkou,“ doplnila.

Neskôr zverejnila ešte jedno video, v ktorom sa k incidentu vrátila. „Poviem vám pravdu, došla som domov a musela som dať zo seba všetko von. Lebo ja som si len spomenula, že to nie je že jeden-dva mravčeky. Tam bol naozaj že roj mravcov,“ poznamenala.

Alagič ocenila a poďakovala sa za záujem jej fanúšikov. „Ste zlatí, žijem, nebojte sa. Mravce ma nepoložia,“ uzavrela.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM