TOS Lifestyle

Koniec alebo nová séria Nemocnice? Už je jasné, aká BUDÚCNOSŤ čaká obľúbený seriál!

Už tri roky je súčasťou utorkových a štvrtkových večerov. Bude seriál Nemocnica pokračovať aj v roku 2024?

Ilustračný obrázok k článku Koniec alebo nová séria Nemocnice? Už je jasné, aká BUDÚCNOSŤ čaká obľúbený seriál!
Zdroj: TV JOJ

O osude, resp. konci jojkárskeho seriálu Nemocnica sa začalo prvýkrát špekulovať po tom, čo sa prevalilo, že televízia pripravuje nový seriál. Ten sa medzičasom už začal natáčať.

Účinkovať v ňom totiž budú viacerí herci z Nemocnice. Vrátane jej niekdajšej najväčšej hviezdy, Nely Pociskovej. Konkrétne jej postava doktorky Vargovej už do deja nezasahuje.

Aj v roku 2024

Diváci sa novej, aktuálne vysielanej série dočkali. Bude však Nemocnica súčasťou televíznych obrazoviek aj v roku 2024? Odpoveď priniesla samotná televízia.

„Pre všetkých divákov a fanúšikov seriálu Nemocnica máme naozaj skvelé správy. Sledovať osudy vašich obľúbených doktorov, doktoriek a zdravotníkov budete môcť aj v roku 2024. Po zimnej a sviatočnej pauze sa tak seriál dočká pokračovania,“ uviedla na svojom webe.

Nový seriál

Otázne je, ako dlho plánuje Jojka ťahať dva rodinné seriály naraz. V tom novom, s názvom Ranč, sa okrem iných hercov a spomínanej Nely Pociskovej predstavia aj ďalšie tváre Nemocnice ako napríklad Noël Czuczor, Dávid Uzsák, Roman Poláčik, Viktória Petrášová, Henrieta Mičkovicová či Jana Oľhová.

A o čom bude nový seriál? „Rodina drsnej a hrdej Zity Zemanovej potrebuje udržať Ranč a celý statok so vzácnymi koňmi nad vodou. Jediná šanca, ako znovu oprášiť lesk rodiny, je vrátiť sa k ťažbe zlata a drahých kovov v opustených baniach, ktoré im už dlho patria,“ popisom naznačuje televízia.

Objaví sa však Zitina nenávidená rivalka Anna, nasledovať bude stretnutie Anninej vnučky Nely so Zitiným vnukom Ondrejom a z minulosti sa začnú vynárať pochované tajomstvá kamarátov z mladosti…

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM