TOS Lifestyle

KONIEC tretej série Mamy na prenájom: Nečakaný krok scenáristov VYTOČIL divákov!

Podľa niektorých divákov seriál padol na úplné dno.

Ilustračný obrázok k článku KONIEC tretej série Mamy na prenájom: Nečakaný krok scenáristov VYTOČIL divákov!
Zdroj: Instagram.com/Mama na prenájom

Obľúbený denný seriál Mama na prenájom má za sebou tretiu sériu a diváci si tak budú musieť od neho na nejaký čas oddýchnuť. O štvrtej sérii niet pochýb, scenáristi poslednou časťou naznačili, akou cestou sa môžu jednotlivé postavy ďalej uberať.

Kým Nadi dopriali vytúžené tehotenstvo, jej sestra Beáta sa rozhodla ukončiť manželstvo s Edom.

O čo ide?

A práve dejová linka s podvedeným Edom, Beátou a jej milencom Petrom divákom nedáva spávať. Na začiatku seriálu totiž postava Beáty predstavovala ženu, ktorá dlho nemohla nájsť lásku a obávala sa, že zostane „starou dievkou“.

Neskôr sa dala dokopy so starším Edom a prišiel ten problém, že on už dieťa nechce, kým ona po ňom túži. Scenáristi sa jej ho rozhodli dopriať a Edo ustúpil. A aj keď jej to trochu skomplikovali neľahkým tehotenstvom, vytvorili s ich dcérkou sympatickú rodinku, po ktorej Beáte tak túžila.

Edo neskôr kvôli nevydareným investíciám prišiel o nemalú sumu peňazí, no potom sa rozhodol rozšíriť svoje podnikanie a začalo sa mu dariť. Viac času trávil v práci a Beáte začalo niečo chýbať. Na joge si padli do oka s Petrom a stali sa milencami.

Edo jej to bol ochotný odpustiť, no v poslednej časti tretej série prišlo rozuzlenie. Samotná Beáta sa rozhodla pre Petra. Táto zmena akýchsi priorít inak sympatickej postavy sa však vôbec nepozdáva divákom.

Diváci: Radšej to ukončite

„Mám rada tento seriál, ale nepáči sa mi, čo urobili s Beátou a Edom,“ okomentovala na sociálnych sieťach Markízy Alica. „Myslím, že tento seriál už tromfol aj tureckú telenovelu,“ napísala Ivana.

„Celý seriál padol na úplné dno, škoda,“ pritvrdila Marta pod príspevkom o Beáte a Edovi. „Čo to z tej Beátky urobili…“ nepáči sa dej ani Helene.

„Ešte aj v tom originálnom tureckom prevedení vedeli kedy je dosť a kedy to ukončiť,“ myslí si Iveta. „Ako ten seriál pekne začal, tak teraz nemá žiadnu úroveň. Keď už neviete ako pokračovať, radšej to ukončite,“ navrhuje televízii Renáta. A podobných komentárov je pod príspevkami z tejto dejovej linky oveľa viac.

Ktovie, možno scenáristi ohľadom Beáty a Eda ešte prekvapia.

Foto: archívne

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM