TOS Zo zahraničia

KURIOZITA DŇA: Policajti neverili, čo vidia. Na mieste spolujazdca sa viezol gigantický BÝK!

Policajná hliadka zastavila na diaľnici vodiča osobného auta, ktorý na mieste spolujazdca viezol majestátne zviera.

Ilustračný obrázok k článku KURIOZITA DŇA: Policajti neverili, čo vidia. Na mieste spolujazdca sa viezol gigantický BÝK!
Zdroj: Instagram.com/newschannelnebraska

Vodiča v americkom štáte Nebraska zastavila na diaľnici polícia. Ako informoval server Newschannelne­braska.com, muži zákona dostali telefonicky echo, že v osobnom aute vezie býka.

Špeciálne úpravy

„Najprv si mysleli, že to bude teľa, niečo malé, čo sa zmestí do auta,“ uviedol pre americký server policajný kapitán Chad Reiman.

Opak bol však pravdou. Išlo o druh Watusi. Tieto zvieratá majú obrovské telo a tiež obrie rohy. V aute tak sedel kus naozaj majestátneho býka.

Jeho rohy sa vynímali nad úrovňou miesta, kde bola predtým druhá polovica strechy a čelného skla. Auto bolo totiž špeciálne upravené. Dvere spolujazdca boli nahradené kovovým zábradlím, ktoré sa inak používa na farme ako ohrada pre dobytok.

Museli to otočiť

Polícia požiadala vodiča, aby odviezol býka, ktorý sa mimochodom volá Howdy Doody, späť na farmu. Počas tejto kurióznej jazdy sa našťastie nikomu nič nestalo.

Zábery z incidentu sa však dostali na internet a Howdy Doody doslova preletel celý svet. Všade inde tieto zábery zaujali húfy ľudí a zaznamenali množstvo interakcií, len nie v Nebraske. Mnohí totiž majiteľa, jeho špeciálne upravené auto a býkov už poznajú. Očividne nie však policajti.

„Ale no tak, toto sme už videli,“ zareagoval jeden z užívateľov a v podobnom duchu sa vyjadrili viacerí. Ocenili však, že sa to obišlo bez pokuty.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM