Milan Hanzel Šport Futbal

Majiteľ futbalového klubu sa môže radovať: Vyliečil sa z koronavírusu!

Kiril Domusčiev, majiteľ bulharského futbalového klubu Ludogorec Razgrad, sa vyliečil z ochorenia COVID-19.

Ilustračný obrázok k článku Majiteľ futbalového klubu sa môže radovať: Vyliečil sa z koronavírusu!
3
Galéria

Pozitívny test na nový koronavírus mal pred týždňom, no v utorok už mohol na facebooku zverejniť pozitívnu správu, že je zdravý.

Už je fit

Päťdesiatročný bulharský podnikateľ ležal v nemocnici v Sofii. „Prekonal som COVID-19 a vytvorili sa u mňa protilátky,“ napísal Domusčiev na sociálnej sieti.

Má veľkú radosť

Bohatý Bulhar ešte dodal pár slov: „Chcem sa poďakovať lekárskemu tímu, ktorý sa o mňa a moju manželku postaral. Sú to výnimoční profesionáli! S takýmito lekármi budeme bojovať proti koronavírusu!“

„Dajte si pozor, ale nebojte sa! Existuje liek. Buďte inteligentní a starajte sa o seba a svojich blízkych!“ vyhlásil majiteľ klubu.

Ako je to v Bulharsku?

V Bulharsku evidovali 218 prípadov ochorenia COVID-19 a troch mŕtvych. Celosvetovo je v 196 krajinách/ú­zemiach potvrdených viac ako 411.000 prípadov nákazy novým koronavírusom SARS-CoV-2, podľahlo mu vyše 18.200 osôb.

View this post on Instagram

Скъпи приятели, Вече съм здрав! Преборих COVID-19 и вече имам антитела (имунитет). Остава окончателно да се възстановя от пневмонията. Искам да благодаря на медицинския екип, който се грижеше за мен и съпругата ми. Изключителни професионалисти! С такива медици ще преборим коронавируса! Благодаря и на всички от Софиямед, на които съжалявам, че създадох неволно доста неприятности! Пазете се, но не се страхувайте! Лечение има. Бъдете умни и се грижете за себе си и своите близки!

A post shared by Kiril Domuschiev (@domuschievkiril) on

Zdroj: TASR/Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie