red . Zo Slovenska

Mikas si pred úradom našiel kopu HNOJA s odkazom od kotlebovcov: Zabíjate národ!

K autorstvu sa prihlásil jeden z poslancov Mariana Kotlebu.

Ilustračný obrázok k článku Mikas si pred úradom našiel kopu HNOJA s odkazom od kotlebovcov: Zabíjate národ!
Zdroj: Facebook.com/Andrej Medvecký - poslanec NR SR

So sprísňujúcimi sa opatreniami proti šíreniu COVID-19 zažilo Slovensko aj niekoľko masových protestov, kedy demonštranti blokovali ulice, protestovali proti očkovaniu, noseniu rúšok aj proti prezidentke.

Zásielka pre Mikasa

Od pondelka na Slovensku pribudli oranžové aj červené okresy, čo pre Slovákov znamená sprísnené opatrenia, a to najmä pre neočkovaných.

Aktualizovaný COVID automat zrejme vytočil kotlebovcov, ktorý sa rozhodli opäť svojsky vyjadriť svoj názor. Dnes doobeda pred Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vysypali kopu hnoja, v ktorej bola zapichnutá tabuľa s nápisom: „Čaputová, Heger, Matovič, Lengvarský, Mikulec aj Mikas! Zabíjate národ, národ vám to vráti!“ Pod textom svietilo logo strany ĽSNS.

K autorstvu sa priznal poslanec NR SR Andrej Medvecký (ĽSNS), ktorý na Facebooku k fotke, kde pózuje s kopou hnoja, napísal: „Ján Mikas pred svoj Úrad verejného zdravotníctva dostal zásielku pripomínajúcu jeho nariadenia.“

Úrad verejného zdravotníctva vec poňal s nadhľadom a uverejnil fotku s komentárom: „Ďakujeme za príspevok k riešeniu zhoršujúcejšej sa epidemickej situácie v našej krajine. Každý podľa svojich možností… Žiaľ, materiálu v tejto forme nie je možné priradiť registratúrne číslo.“

Podľa informácií portálu pravda.sk kopu hnoja krátko po 13. hodine spred budovy na ulici Trnavská cesta v Bratislave odstraňovali.

Prečítajte si aj

Ďakujeme za príspevok k riešeniu zhoršujúcejšej sa epidemickej situácie v našej krajine. Každý podľa svojich možností… Žiaľ, materiálu v tejto forme nie je možné priradiť registratúrne číslo.

Posted by Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky on Thursday, September 9, 2021

Zabíjate národ! Národ Vám to vráti! Ján Mikas pred svoj Úrad verejného zdravotníctva dostal zásielku pripomínajúcu jeho nariadenia.

Posted by Andrej Medvecký - poslanec NR SR on Thursday, September 9, 2021
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM