Magazín

Ruska Julia sa POSMIEVALA Ukrajinkám: Polícia si ju našla, mali ju DEPORTOVAŤ, VIDEO

Julia počas dovolenky provokovala Ukrajinky. Mladá Ruska teraz musí niesť následky.

Ilustračný obrázok k článku Ruska Julia sa POSMIEVALA Ukrajinkám: Polícia si ju našla, mali ju DEPORTOVAŤ, VIDEO
Zdroj: YouTube.com/The Insider

Ruska Julia Sergejevna Prochorovová bola doteraz známa na sociálnych sieťach TikTok či Telegram. Blonďavá influencerka prostredníctvom nich aktívne uverejňovala provokačné videá – velebila Kremeľ a rozdávala rady, ako podporiť ruskú armádu.

Počas dovolenky v Salzburgu sa vysmievala dvom Ukrajinkám. Video si na Twitteri pozreli stovky tisíc ľudí. No Prochorovová sa pravdepodobne už dosmiala.

Začalo to zrušením rezervácie

Ruska, ktorá si hovorí Černyševová, v ňom slovne obťažuje dve Ukrajinky a kričí heslá ako: „Rusko zvíťazí“. Julia zároveň vo videu vyzýva k referendu Rusmi okupovanom meste Cherson: „Cherson je náš… Urobme referendum v Chersone,“ vraví vo videu, ktoré sa na to stalo hneď virálne.

Známa online cestovná kancelária, ktorá poskytuje ubytovanie, jej na to zrušila všetky rezervácie, ktoré si predtým urobila.

„Bola som od zlosti červená. Práve mi prišiel e-mail, že všetky moje rezervácie boli zrušené. Zničili ste mi celú dovolenku,“ sťažovala sa v ďalšom videu. No neostalo len pritom.

Potom prišla polícia a …

Ako informuje nemecký portál Bild, v Nemecku, kde žije, jej na dvere zaklopala neskôr polícia. Influencerke zhabali notebook a mobilné telefóny. Prochorovová sa onedlho potom vo videu priznala, že v krajine žije nelegálne a následne sa odmlčala.

Vyzerá to tak, že Julia Sergejevna Prochorovová je už za hranicami krajiny.

Portál The Insider zverejnil video, na ktorom polícia odprevádza na letisko ženu, ktorá sa nápadne podobá na mladú Rusku. Tú následne posadili na let Berlín – Istanbul. Zatiaľ nebolo možné nezávisle potvrdiť, či bola ruská influencerka skutočne deportovaná.

Radila, aby plytvali elektrickou energiou

Julia Sergejevna Prochorovová šokovala verejnosť už predtým. V jednom staršom videu radí Rusom žijúcim v Európskej únii, aby plytvali energiou. Video nazvala príznačne: Ako podporiť ruskú armádu a neskončiť preto vo väzení v Európe. Informoval o tom portál The Insider.

„Páľte elektrickú energiu,“ rozpráva vo videu a hrá sa s vypínačom od svetla.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM