han Krimi

Po Štedrom dni vyvádzal OPITÝ muž: Počas zákazu vychádzania UHRYZOL policajta!

Polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu útoku na verejného činiteľa v prípade opitého 40-ročného muža, ktorý sa zahryzol do ruky policajta.

Ilustračný obrázok k článku Po Štedrom dni vyvádzal OPITÝ muž: Počas zákazu vychádzania UHRYZOL policajta!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

K udalosti došlo v noci z piatka (24. 12.) na sobotu na Riazanskej ulici v Bratislave. Muž mal ešte predtým v jednom z bytov fyzicky napadnúť dvoch ľudí. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Čo sa stalo?

„Muž bol zjavne pod vplyvom alkoholu a vykrikoval vulgárne výrazy v anglickom jazyku na adresu policajtov,“ priblížil Szeiff. Policajti ho vyzvali, aby sa preukázal dokladom totožnosti, muž reagoval kopancami a údermi päsťami. Keďže sa správal mimoriadne agresívne, policajti mu založili putá.

„Počas spacifikovania muž dokonca pohrýzol do prsta jedného z policajtov. Pretože mal však policajt ochranné rukavice, zranenia neutrpel,“ doplnil Szeiff.

Muža eskortovali na policajné oddelenie a následne do cely policajného zaistenia. Hneď ako to situácia umožní, budú s ním vykonané potrebné úkony.


Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM