han Šport Hokej

Nuda počas karantény? Ani nápad! Hokejisti Skalice sa zabavili aj s toaletným papierom, VIDEO

Niekedy stačí málo. Predviedli to hokejisti Skalice, ktorých šíriaci sa koronavírus zahnal do karantény. Počas nej nahrali vtipné video.

Ilustračný obrázok k článku Nuda počas karantény? Ani nápad! Hokejisti Skalice sa zabavili aj s toaletným papierom, VIDEO
5
Galéria

Pred niekoľkými dňami vyskočila do éteru správa, že v hokejovom klube Skalice je 27 pozitívnych prípadov medzi hráčmi. Nakazených hlásili aj v mužskom mužstve, ktoré pôsobí v druhej slovenskej lige.

Stopli im zápas

Kvôli zisteniu pozitívnych testov na COVID-19 nemohli nastúpiť na duel proti Nitre v Kaufland Cupe, za čo im naparili kontumačnú prehru 0:5. Čo bolo horšie, vzniknutou situáciou sa okamžite začalo zaoberať mesto. „Všetci hráči sú doma v karanténe, päť dní po styku s posledným človekom pôjdu na testy. Ide o hokejistov v áčku, je to nepríjemná situácia,“ vyjadrila sa primátorka Skalice Anna Mierna.

Zábava z domu

Hokejisti Skalice si karanténu povinne odkrútili a stihli poslať „do sveta“ internetu aj milé a zábavné video. Niektorých z nich sa zapojili do hrátok s toaletným papierom. Niektorí ukázali ako sa s toaleťákom dá s hokejkou žonglovať, či ho využiť ako inak na toalete. Na záver sa ukázali aj tréneri. Záhoráci to následne zverejnili na svojich sociálnych sieťach.

NUDA V KARANTÉNE

Prvých pár dní karantény má klub za sebou, pár ich je však ešte pred nami. Tréningy už všetkým chýbajú a hráči, a taktiež tréneri sa nevedia dočkať návratu na ľad. Pozrite si video ako naši hráči prežívajú nudu v karanténe - každý po svojom. Na záver malé prekvapenie. Ďakujeme za váš záujem, všetci sme v poriadku.

Posted by HK Skalica on Monday, September 21, 2020
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM